Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svátky již tradičně přinášejí divákům televize nejnudnější podívanou. Zejména pohádka střídá pohádku jako na běžícím pásu, až se ze sledu pohádek udělá divákovi špatně. Výběr televizních pořadů o svátcích jasně svědčí o pohrdání divákem, zejména na ČT. Stále víc se mi vkrádá do mysli otázka "Za co platím koncesionářské poplatky ?". Veřejnoprávní racketeering České televize odmítám. Cítím stále větší odpor k vyděračským poplatkům pro ČT.  
  • co je hořící kino, proti katedrále

  • Tu o Kristovi už jsme viděli mockrát.

    Dokonce často v ochotnickém představení sboru pedofilních herců.

    Teď tu o Karkulce. 

    Proč by mělo cokoli hořet kvůli pohádce? Fanatismus (jakýkoli) je zároveň k smíchu a zároveň nebezpečný. 

  • na křesťanství si troufáte, zesměšňovat Krista a kříž, zkuste to s islámem a perverzákem mohamedem a uvidíte jak budou hořet divadla a kina, debilové

    • Krista a symbol kříže nejvíce špiní jeho vlastní nositelé, kteří se vyznačují veskrze kladným vztahem k násilnému získávání majetku (viz. násilná rekatolizace po Bílé hoře) a v poslední době bohužel až přehnaně kladným vztahem k mladistvým. 

      Tuhle skutečnost vidí i ten, koho jste označil debilem. 

      • že ty si zase pleteš křesťanství a zlodějskou církev

        • To jura72:

          Máte bohužel pravdu, tak jak jsem to napsal, to tak vypadá. Chybu musím uznat. 

          Zaměnil jsem nádobu za obsah. Někdy je snaha vyjádřit se zkratkou cenou za logiku. 

          Hezký den

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit