Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janaku napis ete neco ade j si palec !!!!

  • Je  lhostejné,  zda skončí v pekle  Putin,  či Zelenskij  -  začněme  se  koukat  sami 

    na sebe,  na zájmy ČR jako suverenního státu.

    Pomoc uprchlíkům je nezbytná, lhostejnost k osudu lidí vyhnaných válkou je zlá!

    Začněme být ale soudní, ale mějme vždy - a v první řadě - na mysli zájmy občanů 

    této země, potažmo zájmy Evropy jako celku...

    • Ostatně - jak říkával po svém "návratu" z bolševického Ruska pan  J.  Hašek: 

      „Jsme ve svobodné republice - a každý republikán má právo, aby mluvil i ty 

      největší blbosti. To je typický znak demokracie..."

  • vanhorne

    "Rozumím tomu,"

    Vy proputinovske smrdute onuce rozumite akorat vrahu putinovi, nicemu jinemu. Jestli nechces byt oznacen za zbabelce, tahni do Moskvy a zeptej se vraha putina proc on posila na smrt vlastni lidi aby zabijeli lidi na Ukraine.

  • Jeden si vzpomene na závěrečnou scénu ze hry MATKA 

    od pana  Karla ČAPKA . . . 

    • "Proč do Afghánistánu ano, ale na Ukrajinu ne?"

      táže se paní redaktorka K. Perknerová...

  • To by mně moc zajímalo kdo má nakonec pravdu?

    • vanhorne

      "To by mně moc zajímalo"

      Kremloboty zajima pravda, to je opravdu vtip za vsechny prachy.


      • Voni jsou hlava, fšechno vědí i to co nevědí, všude byli dvakrát?

  • Karel

    Chtěl jsem napsat z technického a fyzikálního hlediska, co je zjevné z autentického videa, ale možná bych se dopustil nezákonného jednání, tak radši mlčím.

    A samozřejmě také neschvaluji Ruskou invazi.

  • At si celá putinovská ruská federace strčí Dombas a Krym do erdele stejně ti lidé furt budou dělat problémy a těch pár Ukrajinců at přejde na Ukrajinu . Ti proputinovští občané našeho státu se tam mohou přestěhovat , určitě jim nikdo bránit nebude .😎

  • Jednat?

    Spíš diktovat...

    • války mění hranice , nic nového . Celá speciální operace může být v dějinách zapsána jako operace  Barbarossa 2.0 vedená opačným směrem ross(ijskimi) barbar(y) , to abych mohl totéž napsat v Rusku(když to není válka)

      • Martinko, v zásadě jsem si vždy spozorností přečetl Vaše příspěvky. Uvážlivé, klidné.

        Rozumím tomu, že počty mrtvých na klidu nepřidají, i kdyby to byl je jeden zbytečně mrtvý.  Chci se Vás však zeptat, Vy byste posílal na smrt Vaše lidi, já přímo říkám, že bych to nedokázal .  Už jenom proto, že jsme ve 21 století a to i za cenu, že bych měl být označen za zbabělce.

        • Nechtěl bych stát v téhle situaci a to je důvod proč nesnáším kecy typu když se kácí les lítaj třísky . Je to také  jeden z důvodů proč nesnáším tupé hlavy co chtějí nepřítele udolat těly vlastních vojáků (viz SSSR , ČLR a jiní) , pokud by to vyžadovala situace vždy budu zastáncem hesla zničit protivníka a žádné ztráty , bohužel to je teorie a rozhodně se netýká civilistů , nedokážu Vám odpovědět neb člověk si nemůže nechat vše líbit , ale život má jen jeden , prostě nevím .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit