Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejduleztejsi na jem je nejvice dzlezity rozhodnost a sopotovednost !!! xvse clenove pairlamentu tak budou vladnout spojenyma silama v dobre !!!

  • Dneska nám tu celý den rachotí od Ostravy letadla. Mám obavy že Ruští okupanti obsazují letiště Mošnov.  A aby odvedli pozornost, prezentují místo toho své volby......😯

    • Letadla stále rachotí, ale vzpomněl jsem si.....tam jsou teď vlastně dny NACO? Takže to nejsou ruští bolševičtí okupanti, jsou to američtí demogratyčtí okupanti....hned jsem klidnější.....😯

  • goyim

    Golos je nezávislý? Kdo ho platí? ;}

  • Hmmm, Golos. To je nestátní nezisková organizace v Ruské federaci založená roku 2000, která se zabývá ochranou práv voličů a posilování občanské společnosti. Občanská společnost je termín používaný Sorosem. Takže jinými slovy je to další rozvratná organizace, placená USA, EU a Helsinským výborem., která se vměšuje do vnitřních věcí Ruska. A potom čteme v mainstreamu nesmysly, že prý Rusko všude na západě ovlivňuje volby. Osobně se divím, že Putin s tou rozvratnou organizací ještě nezatočil (doufám, že to udělá velmi brzy), jako s našim Člověkem v tísni, který sloužil jako humanitární krytí pro špionážní a podvratné operace americké zpravodajské služby CIA.   https://cs.wikipedia.org/wiki/GOLOS

  • Nezávislí pozorovatelé z nevládní organizace Golos zaznamenali v první den voleb na 2000 porušení volebních pravidel, které většinou zdokumentovali záběry. Včetně například situací, kdy se někdo snaží vhodit do volební urny celé balíčky hlasovacích lístků.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    To tam musel hodit nějaký "navalený" 😉

  •  Poprvé tak učinil prostřednictvím internetu, protože je v domácí izolaci kvůli výskytu nákazy koronavirem ve svém okolí.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------

    Nevím, zda to má nějaký smysl. Každý přece ví, že viry se šíří i internetem....😯

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit