Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    tam uměj protestovat.
  • Proč toho tečku vyhodili z KSČ jsem zatím nezjistil,není se koho zeptat, nemá žádné přátele, s nikým se nebaví navíc je na chlapečky, ale stoprocentní fakt je že ve straně byl a horlivě chodil na schůze.
    • On (Tečka) když byl mladý a nerozumný, tak si nechal od kamaráda vytetovat haknkrajc na zadek (přesněji, na pravou půlku). V dospělém věku, když jeho duševní nemoc dosáhla vrcholu, a začal se odhalovat v parcích před ženami, všimla si toho haknkrajce jedna svazačka a ohlásila to na SNB. Potom se rozjel kolotoč, na který Tečka nerad vzpomíná. Vyhazov ze strany, psychyatrické léčebny a také pár roků kriminálu. Potom také zkoušel uplatnit se mezi pravicovými radikály, ale když jim na důkaz věrnosti chtěl ukázat haknkrajc, musel si stáhnout kalhoty a vystrčit na ně zadek. Oni to ale pochopili jako urážku, a ten zadek mu nakopali. Nyní je v bezvýchodné situaci, kdy ho nechtějí ani vlevo, ani vpravo. Je to ztracený člověk, a tak aspoň píše voloviny sem, pod nickami Hmm, Alina a tak.....
  • Lidé v EU jsou spokojeni a čekají na připojení Ukrajiny, Albánie a Turecka, aby EU prosperovala ještě více! Nikdo nedokáže dát lidem takový blahobyt, svobodu a demokracii, jako EU, pod vedením USA!
    Nevěřte lživým blábolům o nějakých protestech a stávkách! Tyto sem zanáší Ruská a Čínská propaganda! Alina
    • Děláš si legraci Alino(e), prudíš, nebo vyděláváš? Na krátkozrakost se používají brýle. *14*
      • No, co myslíš? Samozřejmě že si dělám šprťouchlata, ale někdy mi z toho posametového vývoje mrzne humor. Na toho provokatéra Alinu však žádné srandičky neplatí, on je za to placen a je zde v "práci". Všiml jsem si také, že do svých útoků přestal psát KSČM a píše už jenom KSĆ. Asi dostal nové instrukce...
  • tak nezmínili....
  • Ten Péťa (tečka) byl dříve kovaný komunista, který všude mával rudou stranickou knížkou, ale když ho pak ze strany vyhodili začal jim spílat a pomlouvat je kde se dalo, je to bezcharakterní podlý člověk, já jsem taky z Plzně a vím co to je za křiváka, jen nevím proč ho komunisti vyloučili ze strany.,,,,
  • A co na to říkají fašističtí kolaboranti z KSČ a jejich vůdce trpajzlík z Kremlu?
    • já myslím, že celkem jsou spokojeni s tím, že si obyčejní lidé aspoň někde nenechajáí nakydat na hlavu. Putin je veliká osobnost, to trpajzlík tvého duševního rozměru těžko pochopí
    • Putin takovou blechu jako jsi ty Alino ani neregistruje, protože mu nesaháš ani po podrážky i když vyskočíš.
      • To je Alin (Tečka).
        • Je to tečka bývalý velký straník.
  • vsadím se, že tohle naše TV ani nezmíní, jo, kdyby se sešli čtyři lidé v Moskvě, aby protestovali proti Putinovi, věnovali by se tomu i v Hyde parku *1*
    • No protože ty čtyři v Moskvě by královsky zaplatily USSá CIA a podmázly by i všechna mainstreamová masmédia celého světa řádným spropitným. Tržní ekonomika si žádá své, prachy na prvním místě a naše česká žumpa je zavrtaná v USSá zadnici až po podrážky, takže nějaká Itálie a stávky lůzy v ní ji nemohou vyvézt z rovnováhy. Zbytečná ztráta peněz a času.
    • Ale zmíní, jen s příslušným komentářem - o nic nejde. To není zdaleka tak závažné, jako "obrovský dav" před rudkou ambasádou v Praze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit