Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale přiznám se, že jsem rád, že se nic nestalo žádnému Moravanovi
    • Kdo jsou to Moravani, blbe? Nemyslíš Moraváky, pitomče?
      • fosílie tečkovská. blbost z tebe čiší na sto kilometrů a jdeš poznat i uprostřed davu na strahově
  • Kdyby seděli doma na prd-li,tak by byli v pohodě a mohli by si plnými doušky užívat plnohodnotné a strhující vysílání televizí, Nova,nebo tv Prima a nic by jim nechybělo.
  • Jde o druh adrenalinové dovolené pro zbohatlíky.Jde o druh dovolené,u které je nebezpečí předem známé a ono se snoubí s atraktivitou,která je výhodná nejen pro absolventy(to čumíte,co jsem dokázal!),ale i pro organizátory(hele ostatní,my vám to taky umožníme).Otázka pro státní správu:platí oni před výstupem takové pojištění,aby uhradilo případný průserový konec?Nebo jim záchranu platí stát(tedy my) a tím vyzýváme další dobrodruhy k zhovadilostem,které zhovadilé neplatí oni,ale platíme je zhovadile my?
    • Byl jsi tam někdy? Podle toho co píšeš tak určitě ne, protože vůbec nevíš o čem to je a s penězi nebo adrenalinem to vůbec nesouvisí.
  • Na upoutávce je text:V Nepálu pohřešují po závalu lavinou 93 čechů. v nadpisu je:V Nepálu pohřešují po závalu lavinou 30 Čechů
    Tak jak to je pane pisálku. Opět honba za senzací a čím víc mrtvých,tím čtenější článek????
    Je to hnus co dnes rádoby novináři plodí.
    • To je tak proto, aby se pitomci tvého ražení měli čemu divit, a o čem "diskutovat".
      • Za prvé, už to opravili. Za druhé, jen ještě větší pitomec toho druhého nazývá pitomcem.
  • Kyslík 2 prý má 100 %-ní pokrytí! Tak v čem je problém?
  • Je tam někde i Boryš ten umí po skalinách *1* nebo čumí?
  • ... a že se Češi mají špatně :)))
    • no ono jde spíš o to chtít......to, že je někdo na treku v Nepálu, ještě neukazuje, zda se má dobře nebo špatně.......příspěvek pana "antiblba" spíše ukazuje na typickou českou vlastnost, a to závidět komukoli cokoli
    • antiblbe blbe, zjisti kdo tito Češi jsou a čím se živí, pak to sem hoď. *3* *3* *3*
      • ... nekomanduj mě, pitomečku :)))
      • Jedním z nich byl dříve nějaký Bém a jeho kámoši, určitě lídé chudobní.
        • ... neznám nějakého Béma a jeho kámoše, jsou mi na rozdíl od tebe ukradení :)))
          • Jestli ho neznáš jsi blb korunovaný byl to Primátor Prahy!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit