Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vida. Krávy a volové se stěhují o Ruska . To je špica .
  • věrné foto JFK z mladých let, dnes to již neplatí, protože je větší...vool. *1*
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj-
  • Starý gay tečka dělá mámu v Gay klubu, velmi ho to bolí a naříká!!,,,
  • To,co je nyní na Ukrajině je jenom slabý odvar občanské války,která Ukrajinu čeká.Pak se to začne šířit do dalších postkomunistických zemí,včetně Česka.Všude budování kapitalistického ráje přineslo obyčejným lidem jenom bídu.Ale lumpové ti stačili nahrabat dost.
  • I ty krávy se lekly Americké demokracie a radši foukly.
  • Už se těšim, až tam budou utíkat i voli, jako přítomný Kchárl von Rohypnol, nebo ERA. Toho asi ale bohdá nebude, ti se drží (bohužel) v tý naší "zpustošený zemi", kde někteří lidé skutečně pracujou a takový povaleče živí. To by se jim v rusku nemohlo stát, tam makaj akorát bárišni.
    • Jiříku, patříš mezi tu menšinu, která bude sloužit komukoliv! Třeba Tvoji blízcí za Hitlera!
      Z domova si pamatuji, jak po 15. březnu 1939 tatínkův vrstevník, kamkoliv přišel, zdravil
      "Vlasti zdar"! Byl to kolaborantský protektorátní pozdrav, něco podobného, jako pro
      "vítězném únoru" Čest práci! Na střední škole jsme zásadně oslovovali "pane profesore,
      paní profesorko, pane doktore"! Jenom řediteli školy říkali "souhu řediteli"!! N ebyl to
      však žádný vuol, věděl svoje"!
      No, a tatínkovi kamarádi se jednou nasrali a "uvědomělého" vrstevníka si podali - dali
      mi nakládačku a byl pokoj! Nedovolil si žalovat protektorátním úřadům, i když věděl, že
      kamarádi poslouchají Londýn! Takže, hňupe, sklapni, ať nepřijdeš o hlavu!
  • Dobré odpoledne:-))) Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!!!!!!
    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj,,
    • Kdo to píše? Stejný blb jako Jiřík nebo jemu podobní - Klas Jaroslav a další se slepičím
      putka-mozkem! Chuj s vami, továryšči!
  • To myslí Tymošenkovou a spol ?
    • Ta by utíkala na západ. Ta je blbá, jako naši pučisté kolem Havla a Klause.
  • Konečně maso !!!!
    • Od kdy máš v harému přístup k internetu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit