Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy nemůže vyhrát. Zelený Raoul jen uveřejnil pravdu o Paroubkových, pravda není pomluva. *1*
  • Jirko Jirko ty vajíčkový kralevici. Březina byl také povl.Ale evidentně jsi větší.Takže říkaš ostudu bude mít soud?To říkáš ty - král všech vajíček?Obecní prcíř který se rozvedl aby se mohl ve funkci pelešit tady s rajdou?Tak to se ti moc moc povedlo!Problém je v tom že všichni tady ale tentokrát do jednoho - se stotožňují se tím namalovaným.A čím víc budeš machrovat tím větší šašek budeš.O co?
    • Já když láteřím, tak sprostě. Hamáček sprostě nekleje, on je sprosťárna sama o sobě.
  • zkorumpovany soudy....proto tolik sebevražd..tisk je nejvetši žumpa pod sluncem.. soudci jsou zodpovedny za smrt mnoha lidi ... ..neni v tomto zkorumpovanem state dovolani.....kdo lže tak ma u soudu zastani.....za penize vše dovoleno...
  • chááá cháááá
  • Foto = skutečně sexy mozek...
  • Jsem zcela šokovaná a pohoršená tímto rozhodnutím.

    O mě také kolují hnusné lidské řeči. Říkají že jsem mužskou část naší populace nezaujala
    mozkem ale hrudníkem. Jak ubohá pomluva.
    Zlatokopky teda ženy patří do politiky. Vnesou do ní slušnost a poctivost. O peníze ani
    korýtka jim vůbec nejde. Peake Němcová Bobošíková Samková .... jsou toho důkazem.

    My ženy jsme nedoceněné a máme velkou moc. Díky nám skončil Clinton a díky Nagyové
    padl její otrok ( milenec) a váš hadr premiér Nečas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit