txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (26 příspěvků)

 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  3 se líbí

  USA rozmr.ali celý Svět. Americká politika zkáza lidstva.

  14.2.2018
 • USA nás spojenec (skrytý)
  6 se líbí

  a vzor ! A běda tomu, komu se to nelíbi !

  13.2.2018
 • učitel (skrytý)
  2 se líbí, 14 se nelíbí

  To je opravdu nehorázné tvrzení ze strany Moskvy. Tak rusáci to tam rozmlátí na padrť a USA mají přispět na znovuvybudování infrastruktury? Ať to zaplatí Putin! Atˇ ještě sníží už tak žebrácké důchody v Rusku, zavře některou z těch 5 nemocnic, co ještě v Rusku mají a peníze pošle Asadovi.

  13.2.2018
 • jura72 tiscali.cz
  10 se líbí

  Koho učíš, ty debilní učiteli?

  13.2.2018
 • topol (skrytý)
  21 se líbí

  USA čelí v Sýrii kritice kvůli destabilizaci země a pomáhání teroristům
  Nejenom v Syrii ale na celé Zeměkouli !!! Bombardovali i u nás Prahu Ústí nad Labem, Plzeň a další místa u nás a přesto jsou lidé kteří se na ně dívají jak na bohy !!!
  Musel bych to vytapetovat ale aspoň tady .
  search.seznam.cz/?q=v...c&aq=1

  12.2.2018
 • true (skrytý)
  3 se líbí, 10 se nelíbí

  a proc by nebombardovali nevyrabela se snad u nas nemecka munice a dalsi vojenska technika, bylo to tu uzemi pod vladou nemecka....

  13.2.2018
 • tirador tiscali.cz
  10 se líbí

  Tak v dubnu a květnu 1945 to už nemělo smysl, že. Leda, pokud Johny špekuloval a říkal si toto:
  Když je vybombím a za pár dní po válce budou tady naši, tak to naše firmy znovu za tučnou odměnu postaví. Když to sebere Ivan, tak půjde o nepřátele a těm to patří. Budou mít kupu starostí,jak to zase postavit a nebudou mít za co.Tak si budou muset půjčit v našich bankách. No Ivan si taky půjčil, takže na tom vyděláme na každý pád. Košer kšeft.

  13.2.2018 upraveno
 • x (skrytý)
  2 se nelíbí

  Ono to sice bylo před koncem války, ale nacisti v té době dosud nekapitulovali. Bylo proto třeba oslabit. Nevíme co by se dělo, kdyby se jim tady nechalo zbrojní zázemí. A pak, naše země v důsledku proruského kolaborantství? slabosti? důvěřivosti? omezenosti, E. Beneše spadla do Stalinovy zóny a nebylo vyloučeno, že by Stalin využil ukořistěný německý zbrojní materiál k dosažení svého cíle obsadit celou Evropu až po Atlantik, jak tím ostatně vyhrožoval. Uvědomme si, Hitlerovi "hnědí" socialisti se učili u Stalinových "rudých" socialistů a dokonce si rozdělili Evropu (Pakt Molotov-Ribbentrop).

  13.2.2018
 • jura72 tiscali.cz
  6 se líbí

  Rusko-německý pakt byl až na posledním místě, předtím s Hitlerem uzavřely pakty všechny západní státy

  13.2.2018
 • Bubblebum (skrytý)
  16 se líbí

  Chci se všem omluvit za svůj vrozený kretenismus, azbukou se samozřejmě nemluví ale píše je to přece písmo.
  V dětství jsem prožil dost děsivé věci a pořádně mi to zahýbalo s psychikou.

  Jo a miluju USA, že zabily během okupace Iráku přes 500.000 dětí mě naplňuje příjemnými pocity, vadí mi jen že jsem u toho nebyl a nemohl jsem to prožívat spolu s americkými soudruhy *5*
  www.youtube.com/watch...bS9c5o

  12.2.2018
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  2 se líbí

  Konečně ti Santa je průša nadělil krapet rozumu. ))

  14.2.2018
 • jura72 tiscali.cz
  16 se líbí

  Zrůdy americké

  12.2.2018
 • Bubblebum (skrytý)
  13 se líbí

  Kurvyy americký

  12.2.2018
 • Bubblebum (skrytý)
  10 se nelíbí

  Taky mají v USA kurvyy, které mluví azbukou.

  12.2.2018
 • jura72 tiscali.cz
  4 se líbí

  Azbukou se nemluví, ty debilní děcko z pomocné školy

  13.2.2018
 • jen tak pár čísel (skrytý)
  22 se líbí

  Přímá a historicky základní podstata vzniku USA., je od samého počátku.,na principu útoků a rozeštvávání "indiánských kmenů"., tzv. z cizího a hlavně na cizím., následně pak jejich vyzbrojování na obě strany..v zájmu "demokracie a svobody" s následky rozvrácení těchto "kmenů" - států i jiných zemí.. s cílem o co největší vliv USA, spolu i se zadlužením těchto zemí..s pomocí stále víc a víc dotiskovaného USD, jehož hodnota je právě vyjádřena v dluzích a závazcích dané, rozvrácené země, kterým se tímto pak nabízí "výhodné půjčky" v USD a jiná "výhodná výpomoc" i s historickou specialitou Američanů, vše, všechno i všechny..rozdělovat na severní a jižní, či na západní a východní..USA umí dokonale všude a všechny "indiány" rozeštvat, vytvořit a podporovat "Majdany" atd., ale ještě nikdy a nikde., nepřinesli skutečný mír a stabilitu, aniž by na tom hlavně oni sami nevydělali obrovský vliv a neskutečné prachy., na úkor i krev většiny jiných..USA je hlavním viníkem vlastních i "spojeneckých" cílů a následků ve vývozu tzv."svobody a demokracie" nyní např.i ve formě "běženců" do Evropy atd.,jako součást svého dlouhodobého plánu, již od 2sv., co nejvíce konkurenčně oslabit, rozeštvat a třeba i zničit Evropu, což je až po Ural., aby jednou nebyla právě Evropa až moc silná, bohatá a svéprávná, spolu s obrovskými východními i asijskými trhy a tím pádem i vojensky takřka neporazitelná atd., právě proti konkurenční USA !., což by byl postupný konec USD a USA, jako "Velkého Říma" i s následky jeho postupného rozpadnutí na menší části, tzv na chudé a ty bohatší, stejně jako se tak stalo právě při pádu "Velkého a mocného Říma"..USA je silně destrukčním, velmi nebezpečným a hlavním viníkem současné nerovnováhy a chaosu ve světě s největším počtem základen i největším rozpočtem na zbrojení ve světě !..Ani Rusové a Evropa dohromady !., nedávají společně tolik peněz do zbraní i základen., jako USA. To jsou holá a číselně prokazatelná fakta i nápověda, kdo je tu tedy větším viníkem !

  12.2.2018 upraveno
 • Bubblebum (skrytý)
  2 se líbí, 20 se nelíbí

  A co východostepní nájezdníci, kteří během několika staletí loupežnými nájezdy z malého moskevského knížectví vytvořili CCCP okupující šestinu světa.

  12.2.2018
 • jen tak pár čísel (skrytý)
  7 se líbí

  No., právě proto to taky tak v CCCP, kde žijí desítky národů, kultur, stovky dalších národnostních etnik.,původem ještě z dob Velké Tartarie atd..a kde chtěli komanči..vytvořit univerzálního, "sovětského občana", plnit plány na 127% atd...i dopadlo, to nemohlo ani dopadnout jinak !..Každý až moc velký "Řím"., či jiná, "tisíciletá říše" atd. tedy nyní i ta USA včetně i tzv."EUEUEU"., se dříve či později., buď musí sama restartovat, přizpůsobit se novému světu a nebo bude dokonce i přinucena !., se postupně přetvořit, rozpadnout či dokonce i zaniknout..To je jasné poučení a holá pravda za tisíce let vývoje a historie od našich předků..Nic nového pod sluncem..

  12.2.2018 upraveno
 • tirador tiscali.cz
  4 se líbí

  Jsi mimo téma. *16*

  12.2.2018
 • CX5 (skrytý)
  21 se líbí, 1 se nelíbí

  Američtí teroristi nepotřebují mír. USA potřebuje války. A když už to jinak nejde, tak ji v místě svého zájmu rozpoutají, či udělají chaos, postaví loutkovou proamerickou vládu a nakonec tam vyváží tu svou "demokracii" kterou nikdo nechce. USA svou demokracii vnutí i kdyby měli celou zem vybombardovat. Jsou to šmejdi, fuj.

  12.2.2018
 • Bubblebum (skrytý)
  1 se líbí, 13 se nelíbí

  Soudruh si plete USA a CCCP. To co píše platí pro CCCP:
  "Je třeba všude po světě zakládat revoluční ohníčky, až nakonec celý svět zachvátí požár socialistické revoluce", jak pravil za svého života ten co teď trouchniví v myším oleji.
  A je jedno, jestli je to socialismus rudý nebo hnědý nebo tzv. "národně osvobozenecký boj".

  Jsou národy, nazvěme je "zemědělci", které pracují a zvelebují svoji zem a dokáží přeměnit poušť v kvetoucí zahradu. Příkladem jsou Izraelci.

  A pak jsou společenstva, která nedokáží hospodařit a budovat svoji zem a proto dělají loupežné nájezdy do okolí. Obsazené území vydrancují, znásilní co se dá i nedá a povraždí vše co jim padne do rukou. A pak táhnou dál. Příkladem jsou nájezdníci z CCCP.

  Vzpomeňme si jak se v poraženém Německu chovaly USA, které dokázaly vytvořit v BRD hospodářský zázrak. A co dělali východostepní nájezdníci na konci WW2 u nás, natož v Německu. Dokonce vyloupili i slavnou Drážďanskou galerii a když to vyvolalo odpor celého světa, tak tvrdili, že prý odvezli obrazy do Leningradu, aby je "restaurovali". A s velkou ostudou museli svůj lup vrátit.

  12.2.2018
 • Snílek (skrytý)
  9 se líbí

  Už tě zase chytá fantas?

  12.2.2018
 • CX5 (skrytý)
  3 se líbí

  Tomu, co jsi napsal, určitě nevěříš ani sám. Tak už nech těch blbostí, stejně ti nikdo nevěří a jsi pouze k smíchu. Ale když ti to dělá dobře a takto se ukájíš, tak proč ne, že?

  12.2.2018
 • tirador tiscali.cz
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  Ten, který leží v "myším oleji" byl spolu s jeho kolegy nastrčen zničit Rusko jako takové. Kým, víš jistě taky dobře. Dobráky zpoza velké louže, kteří měli obřezané pindíky.

  12.2.2018