Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten člověk musel mít velmi krutá školní léta,jinak si jeho počínání a ty velmi moudré výroky nedovedu vysvětlit.Snad jen už mentální porucha.
  • Plíšek z TOP09 je stejný lhář,jako jeho soukmenovec a opilec Kalousek.Těm jde jenom
    o koryta,aby nemuseli se živit prací.Ale to všechno už brzy zkončí,po volbách soudruzi
    půjdete si hledat práci.Tato tibetská sekta,stejně jako žvanilská ODS je NEVOLITELNÁ .
    • Hlavně že je "volitelná" sekta ano pitomia komanči.Se mi líbí jak sůdruh bureš je obětí čistek alá 50 léta, si dělá erdel,komoušskej miliardář ze Slovači .
      • Proč mu nadáváš u urážíš za jeho názor,tebe také nikdo neuráží.Kdo asi nemá stejný názor jako ty nemá právo dýchat?To mi něco připomíná.To jsi opravdu takový nenávistný cholerik?Vím že to od tebe schytám i já ale tím se tvůj stav nezlepší,pozor ať ti nepraskne cévka,budeš tahat nohu. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • to píšeš z Portu?,kecálku?,to nejsou urážky ale popis tvého guru,si opravdu myslíte že stb komunista přistěhovalec ze Slovenska miliardář pro něhož 27 let stálo za houby přišel dělat do ČR pořádek a je čistej jak lilie.Od toho jsou soudy ,policie a ne nějaké pseudohnutí ano připomínající mlm metody kombinované s vykrádáním dotací.Dřív se nedalo diskutovat s příznivci komančů a republikánů či dělnické strany a dneska k tomu přibyl japonec a burešovci,ale co máme demokracii a k veslu může i kriminálník že?Proč sakra nedělaj dobro pro své země ?Jste opravdu zaslepený těma kecama že nic nevidíte.Samozřejmě ten bordel tradičních politiků je kritizován po právu ale ne od těhle kreatur.
  • Celá ta vyšetřovací komise je šaškárna. Ví někdo jestli už někdy něco vyšetřila?
  • fosilie
    Stačí si přečíst životopis Plíška a jeho přechody mezi partajemi a postup do sněmovny na místo jiného parazita Polčáka!Pro pozici v politice a nicnedělání je schopen udělat cokoli!Kdo je Kalouskův kámoš,musí být ryzí charakter jako jeho guru!A strach ze ztráty sesle nutí dělat vše,co se žádá!Už aby byly volby a parazité táhli do pryč!
    • dobrý večer pane prezidente, co vy tu dnes ?
  • Opozice má u nás skutečně na růžích ustláno.Zastává důležité ,předsednické posty ve výborech a podvýborech parlamentu.Potud vše v pořádku.Ale zneužití opozice těchto výsad je evidentní.P.Plíšek je typickým příkladem,jak se dá s pověřenou funkcí zacházet,když se dá obcházet.Tady by měly zapracovat novináři a dát tomuto pánovi lekci v kauze,která má svá pravidla a ta jsou:Nevynášet choulostivé informace v době,kdy se o nich jedná.Nebo jinak řečeno-je p.Plíšek tou osobou,která může jen tak -do větru-plácat nesmysly?
    • opozice od dob oposmlouvy je těžko dohledatelná a bačovec-ten by odpůrce nejradši propustil z tohoto státu ,když to bude jeho podnik.
  • a být křiklounem. To by TOPákům šlo. Pidistrana s Kalouskem aHloupým Karlem se chce dát vidět. Naposledy.Evidentně na podzim vyfičí. Když jsem vázán obecnými pravidly mlčenlivosti - tak držím hubu. Ale to oni tihle křiváci ne! Být vidět , když už po mně za 4 měsíce pes neštěkne.
    • to bureš je rovnák *1* *1* *1*
  • Pan Plíšek je jedinec, který žije z podstaty! Člověk, který se snaží být na výsluní politiky, když ke slušné politice má hóóódně daleko!!! Je to svým smýšlením ubožák... Jestliže Vondráček upozorňuje na jeho nesprávné jednání, je to nesprávné a navíc se Vondráček snaží odvézt pozornost... Co si potom má slušný rozumný člověk myslet o takovém jedinci,jako je Plíšek...
    Určitě nic dobrého!
  • Tonoucí TOP 09 se stébla chytá.Stejně se utopí.
  • Kdo je to ten Vondráček? Není to ten SNBák co 17.listopadu 1989 na Václavském náměstí tloukl demonstranty? A on je teď ve smečce ANO? Jak příznačné. *16* *16* *16*
    • Žeby byl v šestnácti letech u esenbáků a mlátil někoho někde na Václaváku? To je příznačné, ovšem jen pro tebe.
      • Asi jsem se spletl a proto se panu Vondráčkovi omlouvám. Ale taková osoba s podobným jménem a stejnou charakteristikou tam byla (je?), ale asi za komunisty.
  • Co se dá čekat od Kalouskova poskoka? Podrazy, nic jiného!!!
    • celá TOPka je stranou křiváků,věřím,že konečně vyfičí šmejdi jedni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit