Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čo sa týka mňa, prečo by som sa mal hambil sadnúť si s rusom za stol. Už som sedel i s cigaňom. Netrpím fóbiou. Mám skôr vyrážku keď musím počúvať nevhodné narážky od ľudí na rusov. Príde mi to dosť detinské, a proti takýmto názorom by som navrhol i zákonodarný ramec. Predstaviteľa veľmoci nazvať Ruským medveďom sa mi páči asi tak ako predstaviťeľa ameriky nazvať černošským chlapčeko, alebo američana tučniakom. A to by bolo dokonca trefné. Úsmev. Pán Putím sa nikdy nechová na verejnosti neomalene. Má glanc. Keď vedie skrytú vojnu, tak určite sofistikovane. Neuráža. I jeho najmenšie prešlapy sú nam totiž podstrkované. Nehovoriac, že sú vytrhnuté z kontextu.
    Chcem podotknúť,že za socializmu sme sa s príslušníkmi cudzích armád nespolčovali, ani vtedy keď šlo o vojaka VZ. Platil taky zákon. Sovieti nás ani nezaťahovali do svojich v konfliktov. To bolo politický nemožné. ČSĽA bola budovaná na obranné účely. Útok sme vlastne nenacvičovali.
    Slovania nie sú a históricky nikdy neboli výbojní. Nevlastnili kolónie ani nechceli vykynožiť iný národ. Kto to tvrdí širí bláboly, ktorím snáď verí už len dieťa. S príchodom vojsk VZ to ale nesúvisy. Stalo sa tak na základe pristúpových zmluv. To isté môže nastať v prípade NATO. Už pri podpisu pristupových zmluv sme sa k tomu zaviazali. Inú tak.
    Skôr mi vadia homosexuáli. Teda tí, ktorí sa radi cmukajú na verejnosti a sú tak drzí, že požadujú zákonodarnú ochranu ich práv. To pre prípad,keď by sa niekto z nás nad tým pozastavoval, alebo zhnusene zatváril. Toto je ta americká demokrácia.
    IvanK
  • ostapkotab
    Kde je kozomrd ???
    • V Rusku stojí na každém náměstí.
  • Ubožák tečka zase zasírá diskusi, potřebuje seřezat řemenem na holou pr....l a pořádně!
  • Tak to je fakt v prde..i. Ukrajinci brání své území a rusák,co tam přivandroval,okupant jeden, ho nechce opustit..Je to ale banda všivá!!! Bít se s nima je jediné možné řešení *16* Hnát fašisty zpět do Moskvy,nic jiného pro Ukrajince nezbývá *16*
    • Úbohé je to, čo si napísal Ty. Úbožiaci ako Ty zavádzaju našu vládu, politikov a poslancov. Utvrdzujú ich v postojoch a v tom čo robia a vôbec to nemusí byť pravda.
      Keby bolo keby ... nemuselo to na Ukrajine vyhrotiť v rebéliu a občianskú neposlušnosť. -Ľuďom z východu bolo v prvých dňoch Majdánu odobraté právo používať materinský jazyk. Z Kyjevského centra boli zosadení zástupcovia zvolení do tkz. parlamentu.Tykalo sa to i tých vo vedení oblastných úradov. Preto následne došlo k rebéliam. Všetko totiž s niečim súvisí. Turčynov po skončení baňskej školy v r. 1986 nepracoval ako techník, ale v oblastnom Komsomole, a to až do roku 1991. On je znalý praktik KGB, nie bývalý prezident, ktorého v minulosti údajne kvôli postojom KGB otrávila arzenom. Janukovič, podľa môjho názoru len nesúhlasil s prístupovými podmienkami do EU. Nie preto, že by bol komunista, ale pretože boli zle nastavené podmienky, ktoré poškodzovali už tak zúboženu ukrajinskú ekonomiku. EÚ sa zhrozila možnosti orientovať Ukrajinu smerom na EAÚ, a tak deň po jeho návrate z Bruselu to všetko vypuklo. Nehovoriac, že Turčynov a Arseniuk sa do politiky dostali po chrbte tých, ktorých nakoniec zradili. Hovorí sa, že zlodej kričí: Chyťte zlodeja!
      Mimochodom, UK mala 27 oblastných celkov, dve mesta a Krým,11 proevropských a 16 proruských. Kyjev nechce pripustiť účasť proruských voličov na prezidenských, a následne i na parlamentných voľbách. Vieme totiž prečo? Vždy je väčšia pravdepodobnosť orientácie UK na východ. Ruské jednotky od ukrajinských hranic potrebovali dostať len preto, aby mohli razantným útokom zdecimovať domobranu a obyvateľstvo tzv. Luhanských
      a Doneckých oblasti. Zastrašiť a pred voľbami cielene zneistiť z možných represálii. Čiže ovplyvňovať. Nieviem či je vhodné na obyvateľstvo evropského kontinentu aplikovať Srílanský model? To prenechávam na amerických a európskych poklonkovačov, teda vlezprdelnikom.
      !!! Ešte za dôb socializmu som bol vzp. Slúžil som v Mariánských Lázniach a pre pribuzenský pomer ku kapitalistickej cudzine som bol perzekuovaný a následne 11/1998 prepustený.
      I keď som bol akože v lete 1992 zrehabilitovaný, nebol som reaktivovaný. Tí skalopevní totiž prebehli /v zmysle demokratických zákonov/ na druhú stranu a mne neumožnili doslúžiť. Títo verní nemali problémy s novou prísahou a vstúpom do NATO. Podobnosť s Oleksandrom Turčynovom nie je čiste náhodná. Demokrati sa totiž nikdy ničoho neštitili. Čuduju sa i postupu Ruska s tkzv. anexiou svojho územia na Krýme, ktoré akože v 50- tych rokoch postúpil "ukrajinec Chruščov za stalinské represálie Ukrajincom". Anexia Krymu bola len prirodzeným vývinom sutuácie na Ukrajine. Rusi len nechceli mať na svojej záhrade americkú základňu a potrebovali ochraniť svoj južný plynovod vedený pod čierným morom, aby si tkzv. demokrati z Kyjeva nešafarili s ich plynom. Tomuto snáď každy čitateľ porozumie.
      V posledných rokoch došlo k rozpínavosti Paktu NATO, nie Ruska.Západ porušil akékoľvek dohody o povojnovom rozdelení sveta. Rusi len ticho prihliadali. Je fatálnou chybou sa domnievať, že tomu nie je tak.
      A mimochodom, i mne je ľúto každého nevinne vyhasnutého života počas nepokojov na Majdane. Ale hlavne tých, ktoré vyhasli bez sebemenšieho mrknutia našej širokej verejnosti, a to na východe Ukrajiny. Sú to praví hrdinovia, odvažní Slovania, ku ktorým chcem patriť aj ja. Tiež verím, že história mi dá za pravdu .
      IvanK
  • Ha ha ha , to se tady zase rusofilové rojí. Kontrolní otázka . Už jsem se párkrát ptal ale nikdo se nezmohl na odpověď a nebo se styděl . Je tady mezi vámi někdo kdo by se neštítil si sednout s Rusem k jednomu stolu třeba v restauraci ? Podotýkám , že mě už se to na dovolené párkráte stalo a nikdy více . Naposledy v Tunisu. Personál restaurace rozmístil ruský zájezd na uprázdněná místa . Po třech dnech musel na základě hromadných stížností zasáhnout delegát a vrchní pak vyčlenil pro Rusy samostatné stoly . Negramotný krmič prasat z Horní lhoty se asi u stolu chová civilizovaněji . Zlatá doba SSSR , to byli rusáci za ostatým drátem a byl klid .
    • Ja jooo, Kdyz to bude slusny clovek muze byt i cikan. Nejsem nacek *1* *1* *1*
  • Tak armáda chystá odplatu za proradnou léčku a past? Tak to už je fakt hotový blábol, když je válka, tak se léčky straží na nepřítele běžně, zvlášť když nepřítel střílí do civilního obyvatelstva, tak s ním pak protivník nemá slitování. A partyzánský způsob boje naučili Ruse za WWII Němci, protože Rusům nic jiného nezbývalo. V týlu nepřítele nebyli vybaveni těžkou technikou a leteckými prostředky, takže taktika účelně udeř ve vhodné chvíli, z nič co nejvíc nepřátel a pak se stáhni je z vojenského pohledu absolutně v pořádku . Tuto taktiku se učí všechny jednotky ve všech armádách světa, včetně AČR! Tak nevím o čem ten zapráskaný civil vůbec píše, měl by si nafackovat , vypláchnout si ústa a zlomit tužku! Typickým učebnicovým příkladem je útok Vietnamců na francouzské legionáře u Dien Bien Phu v roce 1953 ! Prostě Ukrajinská armáda své protivníky podcenila a dostali nakopáno, tak to ve válce chodí ! Nehledě na to, počty odpůrců Kyjeva včetně civilních obyvatel již přesáhli číslo 100 , takže nevím, o jakou jim jde odvetu ! Spíš to vidím tak, že tenhle přepad byl výstrahou a odvetou za upálené v Oděse ! *16*
  • Také máte sportovní zprávu o "řádění nemoci" 4x ?
    • Jo, asi řádí i nějaký virus u Tiscali. *1* *1* *1*
  • Nase armada vitezi na vsech frontach,ale nejak nam ubyva uzemi. *2* *2*
    • Tyyy vade, No jooo, ale kam pujdou bojovat az jim zabere cele uzemi RUSKO. Jen aby nezacali bojovat u nas. Sou nejak tim valcenim posedli. *8* *8* *8* Jako ti vycviceni US bojovnici z Afganistanu co sejmuli DVOJCATA *8* *8*
  • Na záchodkách na zdi je napsáno "Pietro je v ů l" ! Nevíte někdo, kdo je to Pietro? U holek je zase napsáno, že Tečka je .....(sprosté slovo) a kosočtverec! Už abych byl ze školy venku!
    • po mě touží i holky na záchodě komu se to podaří *15*
      • ostapkotab
        tecka je
        • ostapkotab
          3,14ča nepise mi to tady zobaky *1*
      • Aha, nejste vy ten pán, co se na něj ptala policie? Prý jste se na dívčí wc koukal dalekohledem ze stromu před školou. Nechci vám ale křivdit, možná to byl Pietro....
  • Rád bych věděl, jestli toho Turčína s Jacefňukem budou soudit, nebo je rovnou pověsí jako mokré ponožky? Celé noci nespím a přemýšlím o tom.
    Jo, ještě bych po vás chtěl, abyste mi nekradli nicku, mám už posledních 56.
    • ostapkotab
      d d p

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit