txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (31 příspěvků)

 • H.Hook facebook.com
  4 se líbí, 1 se nelíbí

  Čekal jsem od ANO podání trestního oznámení na Sobotku a další zloděje. Jenže nic se nestalo. Volil jsem ANO, ale to už se nestane! Babiš je stejnej parazit jako ti ostatní zloději!

  14.4. (7 dnů)
 • kumul tiscali.cz
  8 se nelíbí

  Ale on by rád akorát že má problémy se svojí špínou a ta je daleko větší ,možná soudruh Gross coby figurka soudruha Babiše by moh povídat.Takže nevěš hlavu pokud si volil asociaci nenažraných oberymrdů tak si volil jenom jinou část socanů.Teda ne že by si měl z čeho vybírat a koukněte na záznam jak se soudruh Faltýnek bratří s šikmookym Pitomiem -to je na zblití, 30 let po revoluci chtějí vládnout estebaci Man a Bureš s zamindrákovanym Pitomiem a do to ho se směje soudruh Filip,hnus.Za tenhle hnus nesou odpovědnost ostatní strany.

  14.4. (7 dnů)
 • OK2017 (skrytý)
  2 se líbí

  No, i kdyby bylo v kauze Čapího hnízda něco špatně (jako že není, ty peníze nikam nezmizely, čapí hnízdo stojí a slouží svému účelu), tak co je to 50 milionů proti několika Sobotkovým a Bakalovým miliardám z tunelu jménem OKD, že ??? Kde ty miliardy jsou ??? A to nepočítám kolik nás to bude stát až se ty doly, které totálně vytunelované hodili přátelé (říkají si tak socdemáci, že?) Bakala a Sobotka zpátky na krk státu, budou likvidovat.

  17.4. (4 dny)
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

  Také už koblihy nežeru.

  15.4. (5 dnů)
 • linda86 tiscali.cz
  4 se líbí, 3 se nelíbí

  Hamáček při vyjednávání snižuje socanům šance a znechucuje voliče, čímž tedy dál snižuje volební preference ČSSD. Sobotkovská taktika, na kterou Hamáček navázal, je kontraproduktivní a ve svých důsledcích zhoubná. Copak socani nemají kvalitní vyjednávače ? Hamáček už předtím výrazně podvázal koaliční potenciál ČSSD.

  13.4. (7 dnů)
 • kumul tiscali.cz
  2 se líbí, 6 se nelíbí

  Takže min.vnitra dáme kriminálníkům a min.financí rozkradačům daní a min.obrany třeba nějakýmu proruskýmu pitomiovi .To už můžete dát min.zdravotnictví pohřebákům a min.školství analfabetům.

  14.4. (7 dnů)
 • Emjé (skrytý)

  Já si vzpomínám na slova " Kdo je víc než horník "? Vůbec to není správné,aby tato profláklá partaj dostala Min.vnitra , jehož bemozci z PČR mají život psa za víc, nežli život člověka.

  16.4. (4 dny)
 • dzixy (skrytý)
  3 se líbí

  Pro: VEJPRTY: Nedávám tomu velkou naději, netěš se předem. Vše je jenom hra.

  13.4. (7 dnů) upraveno
 • vejprty wo.cz
  6 se líbí, 2 se nelíbí

  Foldynu charakterizuje důvěryhodnost a respekt k morálním hodnotám. Na druhé straně Foldyna neuznává pitomosti typu migračního šílenství či permanentního bruselského novátorství, ideologicky propagované na základě politické korektnosti v intencích eurohujerismu. Foldyna je realistický politik, jehož zvolení ČSSD pomůže. V časech Sobotky byli socani nepřekonatelní přeborníci v neplnění předvolebních slibů. Sobotka devótně tančil před různými politickými hochštaplery a přitom pohrdal voliči. Hamáček je epigonem sobotkovského politického stylu, jeho eurohujerská konformita může být pro ČSSD vražedná.

  13.4. (7 dnů)
 • Lery (skrytý)
  4 se líbí, 4 se nelíbí

  přesně tak ANO a ČSSD bude tandem

  13.4. (7 dnů)
 • jura (skrytý)
  2 se líbí, 5 se nelíbí

  ČSSD je stranou pokroku, díky Zemanovi a po Sobotkově odchodu už jsou zase v pohodě.

  13.4. (7 dnů)
 • dzixy (skrytý)
  2 se líbí

  Probuď se Juro, spíš. Žádná pohoda, kde na to chodíš?

  13.4. (7 dnů)
 • mluvčáček (skrytý)
  5 se nelíbí

  A co bude po zemanově odchodu ? *14* *14* *14*

  14.4. (7 dnů)
 • jarda (skrytý)
  9 se líbí, 2 se nelíbí

  Propad způsobili ti vaši "nejlepší" Sobotka a Chovanec se zbraní v ruce a podobní chovanci a nevychovanci.

  13.4. (7 dnů)
 • Riccardo Klement (skrytý)
  7 se líbí, 4 se nelíbí

  Spíš si myslím že je způsobila fanatická pomstychtivost zapšklého jezevce Miloše Zemana ve kterém roky kvasila nenávist vůči Sobotkovy potažmo celé ČSSD,. Mobilizace jeho voličů proti straně kterou založil byla do očí bijící.

  13.4. (7 dnů)
 • Judr. (skrytý)
  4 se líbí, 4 se nelíbí

  jedině dobře socani ať tahnou do zadele za komunistama

  13.4. (7 dnů)
 • OK2017 (skrytý)
  8 se líbí

  Milý Klemente, jako obvykle se hluboce mýlíš. V době kdy byla ČSSD založena Miloš Zeman ještě nebyl na světě. A jestli někdo projevoval nějakou nenávist a fanatickou pomstychtivost, tak to byla zubatá pleš, která zradila Zemana při prezidentské volbě před 15 lety. A ta zubatá pleš se odrovnala sama (a současně přivodila i ČSSD klinickou smrt) tím, jak podle a nenávistně zaútočila na Babiše ve snaze dostat ho z politiky, na to nebylo potřeba Zemanovy součinnosti. Zeman si to jen s jistou škodolibostí vychutnal. Ono totiž to co Sobotkovi fungovalo uvnitř ČSSD (tj. likvidace jakýchkoli názorových odpůrců) nemůže fungovat mimo ČSSD, tak daleko moc pomstychtivosti zubaté pleše naštěstí nesahá.

  13.4. (7 dnů) upraveno
 • CX5 (skrytý)
  14 se líbí, 5 se nelíbí

  Tato strana měla slibně nakročeno. Potopil ji však Sobotka. který nevěděl ani čí je. Strana se dostala svým politickým kličkováním a kauzami mezi béčkovou, nevolitelnou spodinu ODS, TOP09, STAN, KDU-ČSL a vypatlané Piráty. Druhého Zemana, který by je dostal z této žumpy už nemají.

  13.4. (8 dnů)
 • db (skrytý)
  6 se líbí, 2 se nelíbí

  Propánakrále, a kde by vzali druhého Zemana? Taková osobnost se rodí jednou za 500 let!

  13.4. (7 dnů)
 • Emjé (skrytý)
  5 se líbí, 8 se nelíbí

  Taková béčková strana , kdo tam vlastně vynikl ? Ani ten MZ .

  13.4. (8 dnů)
 • mb (skrytý)
  14 se líbí, 1 se nelíbí

  Hamáček a Zimola. No, Ti dva tedy určitě zmobilizují davy voličů. Jeden nemastný neslaný a druhý přehnaně sebejistý s neupřimným šklebem.

  13.4. (8 dnů)
 • vejprty wo.cz
  2 se líbí

  Hamáček a Zimola jsou Pat a Mat v politickém převleku.

  13.4. (7 dnů)
 • db (skrytý)
  4 se líbí, 3 se nelíbí

  Bezvýhradně souhlasím s tím, jak se k celé problematice postaví Jirka Ovčáček.

  13.4. (8 dnů)
 • OK2017 (skrytý)
  17 se líbí, 4 se nelíbí

  Pokud to bude tak jak plánuje Foldyna, tedy že ČSSD budou volit všichni chlapi od soustruhu (kterých je ovšem dnes velmi málo, nehledě na to že už tady ani nemáme moc těch soustruhů, a pokud někde nějaké jsou, tak jsou ovládány počítačem, a obrobky do nich upíná robot) a prodavačky/pokladní ze supermarketů (vesměs občanky Slovenska, Ukrajiny, Běloruska a Ruska, tedy bez volebního práva v ČR), tak to bude znamenat další pád někam pod 2%. (A dědečkové a babičky ? S manželkou patříme k této věkové skupině, taky jsme celý život makali, ale volit sobotkovsko-chovancovsko-hamáčkovskou ČSSD by nás nenapadlo ani v tom nejhorším snu :-)

  13.4. (8 dnů) upraveno