Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to USA privátní věc - a zbytku světa zbytečná starost!

    Ale pan senátor John McCain hrdinou války ve Vietnamu byl! 

    • Opravdu velký hrdina!

      "Války ve Vietnamu se účastnil od roku 1967 jako námořní letec. V červenci téhož roku bylo jeho letadlo v Tonkinském zálivu ještě před vzlétnutím z paluby mateřské lodi zasaženo při neúmyslném odpálení rakety (kdopak nám tu raketu nechtěně odpálil?). McCain unikl z letadla chvíli před tím, než jedna z bomb na palubě jeho letadlo rozmetala. Během následného požáru zahynulo 132 členů posádky, sám McCain byl střepinami zasažen do nohy a do hrudi.[1]

      O tři měsíce později byl sestřelen nad Hanojí při náletech na Severní Vietnam během operace Rolling Thunder. Stihl se katapultovat a se zlomenou nohou a rukou byl zajat. Propuštěn byl po více než pěti letech (to je hrdinství, když se necháte sestřelit a protivník vás zajme. To hje větší hrdinství, než v té válce bojovat, že? )

    • KIMCID

      to mu nikdo neupírá.Ale kdyby ve své politické kariéře věnoval energii sháněním peněz na vědu a léčbu místo do válčení(což dělal) tak tu třeba ještě 10 let byl.

  • Nacisté mají státní smutek. Naposledy tak brečeli nad Heydrichem.

  • To ten náš mstivý rádoby hradní chán stále trvá na svém. On už vlastně ani nechápe co se kolem něho děje. Ta Becherovka, cigára a komunismus udělaly své.😀

    • Ale kdepak, na rozdíl od Trumpa jk Zeman názorově stálý. U Trumpa nikdy nevíš, kdy, jak a v čem  rychle otočí. Já bych nikdy gaunera typu Mc Cain nepochválil. Pro mne je gauner vždy jen gauner.😈 

      • A v čem byl McCain gauner? Tím, že bojoval ve Vietnamu proti komunistickým zrůdám? 

        • A kdo ho tam zval? Nevšiml jsem si že by se například  Vietnamci na revanš vnucovali a bombardovali Ameriku v boji proti kapitalistickým zrůdám. Měl sedět doma na pr..eli a uklízet svůj chlív a nevnucovat své fantasmagorie cizí zemi.

        • Tím, že chtěl potopit vlastní letadlovou loď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit