Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt ji těch 43000 znásilnilo? A že nejhorší byl ten 37561? To byl opravdu hajzlík!
  • je zkušená, to se jí bude v manželství hodit.
  • Amíci mají rádi pohádky a věří na ně stejně, jako na velké ruské bubáky. Proto nebohou slečnu také vyslechli v kongresu. Škoda jen, že počty v téhle hororové pohádce krapet nesedí. Ale to není podstatné, nejdůležitější je senzace, ať je sebevíc hrozná.
    • Slečna vzala práci už v páté třídě ovšem nikoli za peníze ale za auto.
      Za čtyři roky osouloží v půlhodinových intervalech všechny chlapy v Českých Budějovicích nebo v Pardubicích a kára nikde. *1* *1* *1* To by ti taky jeb..... *1* *1* *1* *1*
  • No snadným početním úkonem mně to vychází na 30 zákazníků denně. Pokdu "pracovala" od 10 do 24 hodin a to denně, tak musela zvládnout min. 2 muže za hodinu. Odešteme-li dny ženské periody, čas, kdy musela jíst, vykonávat nějakou osobní hygienu a pod. tak mě ten údaj o počtu zákazníků připadá značně přehnaný. A asi také v těch bordelech nestojí nepřetržitá fronta zákazníků.
    • Zcela vyjímečně plně souhlasím. Chystal jsem se napsat to samo.
      14 hodin denně bez higieny a ženské pauzy....
      Ach ti novináři. Věří i staré Blažkové že na pavlači přistál petrodaktyl.
  • 43 000 za čtyři roky? to je za 24 hodin každých 48 minut, asi nespala a ani neměla menstruaci, ale jako pohádka dobrý..
  • Na pohádky už sem velkej *3*
  • 43 tisic znasilneni a jak se branila? kolikrat se pokusila utect? jestli ona nezjistila, ze to bylo 43 tisic znasileni, az kdyz ji pasak nedal slibenej duchod...
  • vypada na te fotce / jestli je to teda ona / , urcite lepe nez snad vsechny ceske politicke celebrity . Ty se sice venuji jinemu druhu prostituce , ale nakonec to vyjde nastejno.
    43 tisic soulozi nebo stejny pocet lzi a podrazu a podvodu .... V cem je rozdil !!
  • Takové obchodování s bílým masem má tradice staré tisíce let, ovšem do 21. století nepatří. Kuplířství, resp. nucenou prostituci by měly všechny státy tvrdě trestat. Jde o vážné útoky proti lidské důstojnosti.
  • všem uřezat....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit