Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Světoznámý režisér Emir Kusturica navrhl na udělení Nobelovy ceny za mír, chorvatského válečného zločince Gotovinu.
    Srbský režisér kritizoval haagsky tribunál za prepustenie chorvátskeho generála Gotovinu. http://www.sme.sk/c/6621840/kusturica-nech-gotovinovi-udelia-nobelovu-cenu-za-mier.html
  • Myslím,že to je inflace v plné parádě.Výsměch těm,kteří se skutečně o mír ve světě zaslouží,ale EU to rozhodně není.Nevím jak z EU vystoupit,protože jsme v tom až po uši.To co předvádí naše zahraniční politika ,to nemá obdoby, 138 států je pro začlenení do OSN a prdítko havelostán je proti a jeho ministr někde žvatlá u piva,že to je správné.O NATU vůbec nemluvím ta organizace je ve vleku USA.Uznávám Německo,že se zdrželo hlasování,to jsme měli udělat také my a nebo sem židiy příjmeme místo našinců?Je mi smutno a nečekal jsem,že se tohoto bordelu a neschopnosti nebo záměru státních orgánů dožiju.Budu volit KSČM a kandidáta na prezidenta ne stařešiny a bezcharakterní kandidáty,ale loidi s citem a slušností.Škoda,že Dolejš nekandiduje-hned by měl můj hlas a nebo Remek.
  • pro Alfons:
    a svou nepřátelskou politikou,omezováním lidských práv a svobod pošlapává i mír v zemích EU.
  • A je to tu zase. Pan autor Sebastián Kantor dává češtině zabrat. Pokud není čech tak ať si nechá svoje výplody zkontrolovat a opravit. Pokud čech je tak ať si zopakuje mateřštinu nebo ať je zticha.
  • Pro Alfons.Jako vtip,jsi to trefil přesně.Gratuluji!
  • EU si plně zaslouží cenu míru neboť např. vybombardovala Lybii a Srbsko (zničila Jugoslávii), vytvořila spolu s USA v Evropě muslimský narkostát, válčí v Afganistánu, nyní podporuje válku v Syrii. Takže každému rozumnému člověku je jasné, že mírumilovnější uskupení neexistuje. *1*
  • Zasloužila se přece v podněcovánim nepokojů na severu afriky, třeba Libie. Jeji zasluha ,doposud vyvraždovani mezi ruznymi skupinami
  • EU se někdy zasloužila o mír? a kdy? přemejšlím přemejšlím a na žádnou podobnou událost si nevzpomínám. Podvodníci z EU že vás hanba nefackuje *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit