Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rychle musím něco vybonzovat,třeba mi potom bude něco odpuštěno. Jedou v tom všichni,ale proč to řešit na netu? Stejně to lidem nevadí. *12*
  • Ahoj. Po netu se právě šíří novinka, jak si vydělat nějaké peníze. Hraju si s tím už od dubna a jsem nadšená *14* Kamarádi, kteří mi to poradili, jsou už dnes celkem vysmátí *1* Akorát je potřeba se na to podívat rychle, protože to asi brzy zkončí!! Najdete to na http://www.Cervena-Cerna.cz
  • Tlustý, bývalý komunista by měl už konečně držet hubu
  • V Číně by to vyřešili během měsíce.
  • Odéesák Vlastík má pravdu. Měl by ještě dodat, že církevní restituce (dar státu církvím), amnestie Klause a Nečase (dar zločincům), zvyšování daní (pomsta lidu) atd. je dílem Velkostrany ODS
  • Gauner zjistil, že u nás působí ještě větší gauneři.
  • Zlodějna století "zatím" jsou církevní restituce, tohle je "zatím" hned druhá největší.
  • Za současnou situaci samozřejmě mohou vlády pravičáckých gaunerů, které dobře věděly v posledních 6 ti letech jaký se z této podpory diktované EU vyvíjí zlodějský podnik, ale nic neudělali, počínaje Topolánkem a nyní konče ODS-TOP09!!!
    Všichni přece víme , že zákony se mohou měnit novelizacemi, ale proto pravičáčtí kmotři a jejich zákonodárci z ODS a TOP09 jsou v tomto zlodějském byznysu zaháčkováni pomocí anonymních akcií , které také nechtějí zrušit, tak vyčkávají dodnes!!!
    Dodatečné zdanění je jen úlitba bohům a Kalousek moc dobře ví, že arbitráže jsou prohrané, ale trvat to bude dlouho a dopadne to na vlády které přijdou až po tomto zločinci!
    Sám je jistě zapojen do této zlodějny ,ale přes anonimitu akcií, či přes několikáté prostředníky a bude se tvářit jako milius do konce!
    • Plně souhlasím. Jaké hrůzy ještě čekají tuto zemi od vládnoucích zločinců? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit