txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (11 příspěvků)

 • Jirka (skrytý)
  2 se líbí

  A jsou to levicoví aktivisté nebo pravicoví extrémisté? Možná Antifa, ne? Nebo klinikáři?

  13.9.2017
 • dzixy (skrytý)
  3 se líbí

  Domnívám se, že by se ani jeden Evropan neměl vrátit zpět. Čekalo by je vězení / snad / a letitá naše slušná péče o vězně. A ani jeden si nic takového nezaslouží, kromě pohrdání.

  13.9.2017
 • Hroch (skrytý)
  1 se líbí

  Foto: než upadnout v této válce do zajetí, to je lepší se v bezvýchodné situaci zastřelit.

  12.9.2017
 • Hroch (skrytý)
  5 se líbí

  To je v pořádku, tito "Evropané" by v Evropě jenom fasovali sociální dávky a dělali bordel, takže je lepší, když odejdou složit kosti do písku nějakého aktuálního bojiště.

  V odchodu bych jim nebránil, v návratu velmi důsledně.

  12.9.2017
 • 8man (skrytý)
  1 se líbí

  V článku trochu chybí historické porovnání, například s Husity. Ti byli taky "Proti všem". A taky to byl ideologický boj - oni věřili v něco jiného, než většina katolíků a židů. Jiným hodnotám věří i příslušníci IS, mají jinou představu o jejich aplikaci a k tomu fanatický přístup. Husité taky nejdříve vítězili, všechny hrady v Čechách vykradli a zbořili, na Balt se dostali a nakonec nevyhráli. Protože zdroje ani zahraniční investice - dnešní nejefektivnější zbraně - neřešili. V české populaci je stále dost evangelíků, kališníků, českých bratří, tj. věřících (vč. komunistů). A s těmi islámisty to dopadne stejně. Věčný teror ani vláda moc velkou silou zkrátka není udržitelný model. Ovšem, ani naprostá mírumilovnost není cesta k vítězství ideologie VOLNOSTI, o kterou nám humanistům jde nejvíc (viz Cikáni, Polynésané). *5*

  12.9.2017
 • jura (skrytý)
  4 se nelíbí

  pane bože ty jsi hňup, o husitech nic nevíš, jenom tady meleš něco co jsi někde pochytil a nepochopil, drž raději příště rypák

  12.9.2017 upraveno
 • j (skrytý)
  4 se líbí, 3 se nelíbí

  Pod vedením sadistického loupežníka Žižky vylupovali kláštery a ničili památky a sadisticky vraždili mnichy. Žižka nakonec při těch zvěrstvech, co páchal přišel o obě oči a chcípnul bůhví na co.

  12.9.2017
 • Honza Nedvěd (skrytý)
  3 se líbí, 3 se nelíbí

  Mírumilovní mniši v klášterech dřeli a obhospodařovali těžce vydobyté církevní majetky, v potu tváře obdělávali klášterní pole a zlí husité jim to všechno ničili. Ani ti cizáci křižáci jim nepomohli, stačilo zazpívat a byli pryč, hrdinové...Opravdu skvěle jsi se vžil do historie 15.století, jen co je pravda...Kdoví, na co chcípneš ty, až církevní i jiné majetky zabere Alláh..

  12.9.2017
 • j (skrytý)
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  ORA ET LABORA modli se a pracuj.
  A co dělali husiti?Zneužili učení M.J. Husa, táhli zemí, loupili, ničili památky, vypalovali kláštery a bestiálně vraždili mnichy, např. je živé házeli do roklí, v mrazu je přivázali ke kůlu a polévali vodou, aby pomalu umrzli, nebo je jinak bestiálně vraždili. Chovali se jak komunisti.

  12.9.2017
 • Jirka (skrytý)

  Dnes to odsuzuješ, ale když jsi tenkrát s husity táhl, tak ti to nevadilo, že?

  13.9.2017
 • dzixy (skrytý)
  4 se líbí

  Zapomněl jsi na to, kolik bylo Husitů a kolik muslimů. A konečný dopad na Evropu. Proto děj naprosto nesrovnatelný.

  13.9.2017