Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neda se to ani cist !!Nebylo by u Dalika jedno luzko volne pro Mirka?! A sbradkou vypada Silene i Babis i Gott ,Zelezny Topolanek +15 let k datumu narozeni fuj dedci
  • Tajemstvi...?!

    Zlodejiny a podvody...
  • Snad se z toho snu probudím. Je to šílené, drzé, provokativní !!!!
  • tak tupolánek difunduje.. hmm, no jo, ale, prosím pěkně, kam... *6*
  • fosilie
    Zase jedna křišťálově čistá turecká šavle!Doufám,že lidi budou myslet u voleb a jméno tohoto individua zapomenou!
  • tak to bude ideální kandidát na prezidenta.A když ho na.....e ta Vám řekne h...o je Vám do toho.Tak to je Zeman proti němu jelimánek.A co se týče zbohatnutí Topolánka.Tak to je na něj krátký i Babiš.Ahoj
  • Kdepak,"Mirek"je chudý jak kostelní myš.Na ty jenom tři miliony se nadřel jako kůň.
    • Křišťálově čistý Mirďas. Ty vousky mu sluší. Je to nádhera, když je někdo charakterově bez chyby, čestný a ještě k tomu po vzhledové stránce krásný.To potom je jasné, že nikdo jiný by neměl být prezident. Žádný strachy Mirku můj hlas je tvůj !!! Tolik si toho pro nás udělal, že tohle je to nejmenší co můžu zase já teď udělat pro tebe ;-)
      • Mateš mě, cítím pod Tvými slovy ironii, ale nejsem si jist, proto nebodují.
        • to teda cítíš správně... *1* *1* *1*
      • Jojo, je s těma vouskama skoro stejně krásnej jako Babiš, akorát nemá ten kočkodaní kukuč. Možná se s těma fousama všichni inspirovali u Rittiga, ten je nejhezčí - takovej oduševnělej, dobrosrdečnej, poctivej obličej, z něhož přímo vyzařuje vyzařuje inteligence, soucit, laskavost a pokora, to se hned tak nevidí - to by byl premiér nebo kandidát na presidenta!!!
  • Tak, ovečky, volit Becheroviče nebo Topola? Toť otázka. Budete asi volit toho kdo první prohlásí: "NIKDO VÁM NEMŮŽE DÁT TO CO JÁ VÁM MOHU SLÍBIT.
    *1* *1* *1*
    • heslo Ods?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit