Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Jako co je moc, to je moc. Když nám svatební fotograf dělal fotky a skupinky a měli jsme dát do kupy 100 lidí, tak i to byl docela slušný zápřah. Naštěstí pan fotograf byl fakt profesionál a dokázal si nás tam tak nějak dát do pořádku a porovnat, jak potřeboval. :) Prostě člověk, který si dokázal poradit s velkými skupinami. Na druhou stranu i v tom počtu lidí jsem si osobně popovídal tak s polovinou, takže to mě mrzelo. A 250? To je fakt mazec.

  • Wau tolik lidí je někdo schopen pozvat na svatbu? A kde je všechny posbírali ? To je mazec. Nechtěla bych následně platit ty výdaje :D Hlavně jak musí být velký asi svatební dort aby se na každého dostalo?! Když jsme u dortu, Objednávali jsme si výborný dort v Zelenkova Cukrárna. Byl třípatrový, jednoduchý a velmi chutný. Byli jsme si tam dát něco i jenom tak a zákusky mají také výborné. Doporučuji.

  • Já tolik lidí snad ani neznám :-D . My jich budeme mít na svatbě okolo 30. Čím víc lidí, tím by byla svatba dražší a stejně nebudu mít čas si tam se všemi popovídat, tak mi přijde zbytečné je tam zvát jen kvůli tomu, aby nás tam bylo hodně. Svatbu budeme mít za 14 dní, takže už mám vybrané svatební šat, dort, snubní prsteny,... Už jen doladit pár detailů, tak snad všechno vyjde :-) .

  • Nedovedu si přestavit organizaci svatby pro 250 lidí. My jich měli třicet a už tak to byla pořádná fuška. Myslím si, že je to tak akorát, aby svatební fotograf zvládl zachytit všechny hosty a vy jste s nimi stihli prohodit pár slov. Na velké svatby zkrátka moc nejsem :-)

  • Diskuse byla stopnutá? Aby se to náhodou našich hostů nějak nedotklo? Budeme se jim za nedostatek respektu k našim hodnotám ještě omlouvat? 

  • A jak to řešili s tancem? To auta kličkovaly mezi sebou.....dopředu.....zpátečka......volant doleva.....doprava....😯

  • Co jim bude bílá menšina etnických Angličanů cosi vnucovat! U nás, jejich soukmenovci, ještě navíc žijí z "dáfek" a nemusí pracovat.

  • TheGGG

    natahá se to do evropy a ani základní pravidla a zákony to neumí dodržovat.... měla to rozehnat policie

  • josef.chmela

    Není se čemu sivit. Vždyť magoři a blázni dnes vládnou světu.

  • Tihle xichtíci přivandrovali odněkud a byli přijati rozplyzlou komunitou bez páteře a tak si dělají co chtějí a na "domorodce" z vysoka .......

    To nás čeká všechny. Už i u nás to respektujeme.

    když budu já házet svinčík z okna paneláku ven, tak na mě vletí měšťáci a komise obecního úřadu a nevím kdo ještě.

    Když to dělají Češi jiného etnika, tak to ouřad s omluvou uklidí a drží zobák.

    V tom je ten rozdíl.

    Být doma občanem druhé kategorie - tedy nic moc. 

    • no ale u cikánů je to jejich kultura, ta se musí bránit aby nezanikla přece :-D

      • Ja , natürlich . 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit