Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj všem, zařizuju si nový dům, momentálně rodinu nemám, ale určitě plánuji mít, tak snad si najdu nějakou partnerku :D Mám otázku, jak nejlépe vyřešit vytápění v dvou-patrovém domu? Mám rád romantiku a tak zvažuji nějaký krb, ale moc se v nich nevyznám, tak si jdu pro radu. Dřevo by problém nebyl, ale jde mi spíše fakt o to, jestli takový ,,krbík" dokáže vytopit celý dům. Díky 

    • milacekpublika

      Když tam dáte výměník a rozvedete teplo po celém domě, tak určitě. Jinak samozřejmě záleží i na tom, jak velký dům to bude. Něco jiného bude dvoupatrový rodinný dům s menší výměrou. Podle toho pak stejně zvolíte výkon krbu nebo krbové vložky. Určitě se poraďte s topenářem. Věřím, ale že skoro každou domácnost krbem vytopíte úplně v pohodě. ;-) 

  • Venku verim ze topi jedi vic..,maji vyssi zivot.uroven..Coz pochybuji o Cechach,kde lide setri,min topi,aby usetrill penize.Tlouska je vetsinou i z nespokojenosti ze zivota lidi,chemickych sizenin,ochucovadel,co zde jime,ze stresu a lide zde o sebe nemohou zdrave pecovat,nejsou tu podminky,je u lidi nedostatek penez,odbyvaji jidlo a co je zdrave,je tu drahe a same sizeniny...Lide zde jsou podviziveni,nemaji zdravou vyzivu,trpi,i uz mladi,chudokrevnosti a od toho vseho se odvijeji dalsi nemoce...Je treba ozdravit tu lidi,ale deje se opak.stale se snizuje ziv.uroven,je bida a lide setri i na jidle,vsem a odbivaji se.Jsou vsude same sizeniny,braky a vse predrazene...,lepsi to tu nebude,zem jde do bankrotu pomalym krokem...
  • ostapkotab
    deb#le,v tomto zk#rvystanu je luxus bydlet,natoz topit deb#le
  • pokud nemam na termostatu 23 tak je hrozna zima clovek aby doma chodil ve svetru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit