Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbům stačí brýle bez dioptrí.
  • Můžou si tam dát obličej orangutana! *2* *2*
  • Kalousek by neměl odejít do důchodu, ale do některého nápravného zařízení. Za ty všechny
    levárny, které udělal od roku 1989 by to bylo záhodno. Měla by se udělat "čistka" v politických stranách a všichni co nějakou "sviňárnu" udělali by měli být odměněni.Třeba Bendova okopírovaná diplomka a jeho vysokoškolský diplom, vysoké školy absolvované za jeden rok a další a další. Bylo by toho hodně!? *16* *16* *16*
    • Kalousek by zasloužil chemické pokusy .
    • Kalósek když byl min. financí, mě ukradl 35 důchodů za cca 500 tis. Kč! *16* *16* *16*
    • A co ti konfidenti StB? Neměli by vypadnout z vrcholných míst? *16* *16* *16*
  • Domnívám se, že Bican až přehnaně věří, že marketér Jaroš může být "spasitelem" české společnosti a zejména strany TOPky. Ani Pospíšil ani Jaroš nic nezmohou a straně to bude ubližovat pořád, pokud bude v ní Kalousek a pár podobných kecalů, závistivců a negativistů. Pokud si to všichni členové neuvědomí a nepokusí se Kalouska politicky eliminovat, TOPce bude u každých voleb hrozit, že neprojde. Protože TOPka to není Pospíšil, ani možný Jaroš, ale pouze a jenom Kalousek. A ten je již odepsán a odepisuje také svou stranu. Měl by již zmlknout, nebo odejít do politického důchodu a užívat si všelijak nabytých peněz, často nezasloužených.
  • právě jsem svobodně a demokraticky zvolil velkou stranu. Pomohla mi....příště ji budu volit zas.... *4*
  • malá strana velká strana. To ostatní je důležité asi jako vši a štěnice. Žádný užitek jen to obtěžuje. Ale samozřejmě kdo chce mít jakou stranu ať ji má. Jen ať se mi nevnucuje do života. Já také nikomu nevnucuji dejme tomu svědky jehovovy nebo spolek turistů. Nevím proč bych měl poslouchat a živit ze svých daní jakousi samozvanou skupinku darmožroutů kterou k ničemu nepotřebuju.....
  • Táhnou "hnutí" (mysli)... je načase, aby táhly do "pryč"
  • Takový sympatický člověk a chce kandidovat za Kalďáky. . . Škoda.
  • NAPROSTO NIKDO NETUŠÍ kdo to nějaký "Martin Jaroš" je, ale tedka tady čtu že prý všichni lidé šílí aby věděli za koho kandiduje *1*
    voeeeeeeeeeeee.. nějaká rychlokvaška mě vůbec nepřekvapí že jde do pravičáčkých zlodějů. tam se všichni plácají po zádech jak si nakradou *12*
  • Osobnosti, které jsou ve svých oborech úspěšní a které by pro strany typu vyžírek TOP09 apopd., byli přínosem by museli být padlé na hlavu dávat se do holportu s takovými parchanty. Do politiky a do stran jdou jen neschopní, kteří nic nedokázali. Čest výjimkám jako jsou Zeman, Klaus, Babiš ...atd.
    • vanhorne
      " Čest výjimkám jako jsou Zeman, Klaus, Babiš ...atd.
      Ti ale patri do zvlastni skupiny lidi, kterou Zeman nazval: Patologicka sedlina lidske spolecnosti.
    • Všichni byli konfidenty StB. první dva strašili (straší) na hradě a dělali ostudu ve světě, třetí se na to strašení těší.
    • že Klaus, Zeman a Babiš jsou schopní. Všeho!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit