txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (37 příspěvků)

 • rum (skrytý)
  8 se líbí, 2 se nelíbí

  Možná pro Vás mám pár užitečných informací, takže popořadě:
  - Máte pravdu, stát jste "vy".
  - Politici by měli... - to je hezké přání.
  - Snad nemusím ani uvádět příklady tyranských režimů, které nejsou nebo nebyly součástí globální ekonomiky a politiky.
  - Živí se jako programátor, pro "občany" toho dělá mnoho, detaily na požádání.
  - Klíčová informace: Demokracie znamená vládu většiny. Neimplikuje svobodu a především rozhodně neimplikuje svobodu slova. Opět střílíte mimo.
  - Orientovat se v tom nemusíte a jak vidno tak ani nečiníte.
  - V poslední větě Vám chybí sloveso, ale řekl bych, že jsem i tak krásu Vašeho návrhu odhalil.
  Takže, jak tak koukám, z argumentů Vám zbyly jen ty dredy. *5*

  16.2.2018
 • rum (skrytý)

  16.2.2018
 • mluvčáček (skrytý)
  4 se líbí, 6 se nelíbí

  zeman kulhá a taky nám to nevadí. nevadí nám proto ani dredy. Podstatné je, co je v hlavě.

  13.2.2018
 • kolaborant (skrytý)
  19 se líbí, 22 se nelíbí

  Stát jsme "my". Zvolení politici by měli hájit své občany. Bohužel jsme však součástí globální ekonomiky i politiky, tak to vypadá jak to vypadá. Jen by mě zajímalo, kolik dětí tento chasník vychoval, čím se živý a co smysluplného kromě uvedených keců pro stát a občany udělal.
  Opět redaktor udělal "svou práci". Bravo. Přečetl jsem si pár řádků a viděl foto. Hanba číst. To je však ta negativní stránka demokracie. Každý blbec si může plácat co chce. Ale musíme se v té změti nesmyslů a bludů orientovat jako občané svou vzdělaností a vyspělostí. Podobné aktivisty pro výstrahu národa.

  12.2.2018
 • mluvčáček (skrytý)
  6 se líbí, 2 se nelíbí

  ANO, globálně jsme si zvolili bureše a zemana *1* *1* *1* *1* *1* *1*

  13.2.2018
 • dreno tiscali.cz
  9 se líbí

  Tento chasník vychoval 3 děti a živí se jako programátor. Vystudoval MATFYZ.

  13.2.2018
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  13 se líbí, 10 se nelíbí

  ATLAS....nadrbani Ukrajinci požadují výměnu učiva v atlasech našich žáků,kde je Krym označen jako sporné území. Tzn.skutecnost je taková,ze je a bude navždy ruský,ale dětem se bude vtloukat do hlavy,ze je ukrajinský))
  Země je placatá a přece se točí)). Zkreslovat realitu,provadet lobotomii jen tak dál.

  12.2.2018
 • meila (skrytý)
  16 se líbí, 14 se nelíbí

  to musí být ale hodně dobrá travka,,,,, všecí zme můdrý ale on....je najmůdrejší

  12.2.2018
 • Hroch (skrytý)
  7 se líbí, 14 se nelíbí

  Urza píše už po léta články na web D-FENS a je tam dost oblíben, spoustu jeho článků jsem četl.
  Jeho názory nezatracuji, něco rozumného se z nich vybrat dá.Jak může ale vzdělaný, přemýšlivý člověk, který svoje názory celkem úspěšně prezentuje na veřejnosti, nosit takto problematický, řekl bych až nebezpečný účes?
  Proti dredům:
  1) Mohou se namotat na rotační součásti strojů, třeba řemenici alternátoru u auta, nebo se stal dosti hrozný úraz, kdy se dívce namotaly vlasy na hřídel zadní nápravy motokáry.
  Všude se něco točí, dredman aby ani raději nevylézal z postele. Já bych se s takovým účesem zcela jistě namotal během první hodiny v práci.
  2) Ve rvačce je dredman zcela bezmocný, pokud ho někdo uchopí za vlasy. Za vlasy může být velmi snadno vytažen z davu policií, nebo bezpečnostní službou.Běžné na koncertech a festivalech. 3) Větší část lidí pokládá postavy s tímto účesem za smažky, nebo v lepším případě za bláznivé alternativce. 4) Hygiena, pohodlí a pracné udržování. Pro mluví snad jenom odlišení se od ostatních, což je ale pro přežití objektivně nežádoucí. Největší šanci na přežití mají v džungli nenápadní, ještě lépe neviditelní.

  12.2.2018
 • CX5 (skrytý)
  23 se líbí, 5 se nelíbí

  Jestli jsi to nepochopil, tak tady nejde o dredy ale o to, co má v hlavě. Osobně si myslím, že tam má samé nesmysly.

  12.2.2018
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  10 se líbí, 12 se nelíbí

  Inteligentní člověk dredy s bleším cirkusem si na palici nepěstuje.

  12.2.2018
 • pan0 facebook.com
  2 se líbí

  Doopravdy nejde o vzhled ale o rozhled , o empatii, poznání. To co říká může fungovat pro X % lidí, ale ne pro společnost jako celek. Může fungovat pro kibuc , určioté dobrovolné společenství podobně smýšlejících lidí . Ale to je vše

  13.2.2018
 • temrdamzastiskali tiscali.cz
  4 se líbí, 4 se nelíbí

  Znam jsem několik podobnejch týpků vesměs to jsou velice dobří lidé avšak časem a dospěje k tomu každý dradař jsem je potkal se zcela holou hlavou či velmi krátkým účesem na dotaz kams dals dredy VŽDY stejná odpověď BREBERKY *1* *1* *1*

  12.2.2018 upraveno
 • TOM231 tiscali.cz
  22 se líbí, 11 se nelíbí

  S dovolením, bych požádal redakci Tiscali aby , jestli je to tedy možné,laskavě odstranila tento prdelní ksicht, z předního místa na hlavní stránce.
  Předem děkuji.

  12.2.2018 upraveno
 • jen tak pár čísel (skrytý)
  43 se líbí, 4 se nelíbí

  Ten chlap popisuje doslovnou utopii a anarchii, která kdyby skutečně nastala, tak by z toho vznikl doslova i do písmene, časem..nikým neřízený mrdník a chaos.,kde státy by v samotné podstatě zanikly a vládly by pak už jen silné a agresivní skupiny, "menšiny" atd..Díky nechci !..Faktem však je, že stále více "stát"..neúměrně zasahuje lidem v jejich životech..a většinou je to paradoxně opět stát., který občana, pokud nepatří k nějaké, té "neziskovce" či "menšině" nechává v případě nouze či jiných problémů..v podstatě na holičkách, šikanuje ho, podráží mu nohy a když už člověk upadne a chce vstát, tak mu ještě šlápne na krk a ještě drze chce, aby mu občan za tyto "státní služby a pomoc" zaplatil výpalné znovu a ještě mu v úkloně políbil "státní" ruku, kterou ho před chvílí zmlátil i okrádal..Jde v principu jen o hledání úměrnosti, na co ještě stát má právo a do čeho už by lidem i jejich rodinám neměl už strkat svoje pracky i nos a nechal je na pokoji žít., což však neznamená neřízenou anarchii a chaos, jak si to mnozí lidé naivně a částečně i vychcaně myslí..

  12.2.2018
 • Sting (skrytý)
  31 se líbí, 5 se nelíbí

  Že je dost lidí na světě takového myšlení,je nabíledni.Stát je zatím nejvyšším prvkem lidské pospolitosti.Tento "také člověk" by nejraději poslal lidskou společnost do prvotně společenského řádu,ale s mobily a současnou technikou.Zákony jsou pro něho zátěží,povinnosti jakbysmet.Dnes to vidíme denně a příkladů neposlušnosti a netolerance k zákonům státu jsou tristní.Stačí jen ten příklad z Prahy-tzv.skwoterů-,kteří na zákony kašlou a znepříjemňují život i okolí.I to školství,které tento možná i vzdělanější člověk kritizuje ze všech stran,je úděsné.Stát by se měl vyvarovat takovýchto individuí,která svými šílenými nápady ohrozují nastoupenou cestu demokracie.Té demokracie,která má zákony a v nich se realizují nejen klady ,ale i povinnosti.A povinnosti tento druh lidí striktně odmítá.

  12.2.2018
 • Obecně jsou (skrytý)
  36 se líbí, 9 se nelíbí

  anarchisti trotli. Trotli kteří dělají potíže kudy chodí. Jsou navíc agresivní. Pokud jsem odredovaný páchnu a kecám kraviny tak alespoň zalezu. Tady tento exemplář dostal životní šanci něco štěknout. Těžko se kdy bude opakovat. Kecá krásně ale sakra daleko od reality.

  12.2.2018