Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já chodím pravidelně cvičit do posilovny a přes léto ještě běhat :-) . Koupila jsem si sportovní oblečení a boty a pak už mi stačí jenom pernamentka do posilovny a víc nic. V zimě jsem ještě chtěla chodit plavat, ale nějak jsem se k tomu nedostala a už je jaro.

  • Nikdy bych neřekla, že se někdy mě podaří začít pravidelně sportovat. Ale díky hodinkám https://www.armodd.cz/armodd-silentwatch-4-pro-stribrna-s-kovovym-reminkem-silikonovy-reminek/ se mi to podařilo. Motivují mě totiž k pravidelnému cvičení a to je hodně fajn. Konečně jsem se sebou začal něco dělat a i kila jdou pěkně dolů. 

  • Nemáte náhodou prosím někdo zkušenosti, jak zdravě zvýšit sportovní výkonnost? někdo kdo s tím má opravdu zkušenost?

    • Při jakém sportu? a co jste pro to zatím udělal? nejde nahoru?

      • Závodně běhám, a zatím jsem si zkoušel pomalu zvyšovat zátěž při tréninku, ale prostě to nejde nahoru, tak jak píšete, přitom bych podle testů neměl být úplně na hranici.

        • Řešil jsem v podstatě stejný problém, tak jako řešíte Vy, hodně mi pomohla kombinace vitamínů, která je dělané přímo ke zvyšování sportovní výkonnosti orthomol sport.

  • Sportem k trvalému poškození zdraví !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit