Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uctivě se klaním, vaše prevoschoditělstvo, když mě slíbíte, že mě neznárodníte Agrofert, tak vás budu volit, sory jako.
  • Komunistická strana je zločinecká a vůbec se divím, že je v parlamentu. Lidé volí zločineckou násilnickou organizaci jako byla nacistická. Lidé jsou nepoučitelní a stýská se jim po politických procesech v četně znárodnění a politických vraždách. Určitě se Vás najde dost kdo budete plnit vůli Komunistů, začnete zatýkat, zabírat majetky a popravovat. Čech Čechům je lůza společnosti. Takovým zrůdám je potřeba se postavit hned v počátku a je jedno zda je to strana komunistická a nebo nějaké hnutí v čele STB hnusem.
  • dovolená byla perfííííído, týden jsem tu nebyl, ale jsem z5








    WOW !!!
  • Já už se bál, že je to nenapadne, a že jim to budu muset poradit. Ale Okamura by byl v koalici velmi užitečný!
    • Musím uznat, že Okamůra měl velkou šanci, než začal hlásat o vystoupení z NATO a paktováním se s Ovarem, poté jeho preference klesly na bod nevolitelnosti
      Dosat polibek smrti z Vysočiny.Škoda
      • josef.servit.9
        Ovar chce do senátu, nebo do EU! ODS chce vrátit 15 milionů, jinak ho vyloučí!
      • Okamura chce vystoupit z NATO? A paktuje se s Ovarem? VLASTIZRÁDCE !!! *16*
        • Kdo je Ovar? Langšádlová?
        • Naopak velký vlastenec. Být v NATO znamená spolupracovat s cizími mocnostmi. To je vlastizrada. Okamura je nadějí českého národa.
          • Členství v NATO nám zaručuje samostatnost a svobodu. V opačném případě by nám Putin dříve či později poskytl "bratrskou pomoc" a jako jedna z gubernií fašistoidního chanátu Putlerland bychom museli pomáhat skřetovi dobývat Evropu, aby mohl splnit dávný sen ruských vládců zabrat a vydrancovat Evropu až po Atlantik. A to by chtěl Okamura? Je to vůbec Čech?
            • Dej si studenej obklad.
  • Jedině silná jednobarevná vláda pod vedením p. Babiše, za podpory, KSČM bude schopna i nadále snižovat státní dluh, nasekaný převážně pravicovými zloději a bojovat proti šedé ekonomice a daňovým únikům. Jen zloděj, lhář a podvodník je proti tomuto programu.
    • přééééésně, je na čase aby pan Bábiš společně s komunisty poototočily kolo dějin ku předu, zpátky ni krok, zlikvidovat malé podnikatele a živnostníky a všichni pracovat za 60000 k Babišovi








      YEAH !!!
  • *14*
    • Kdo, zrzavej Veškrna?
  • Jak se Koblíhář uctivě klaní tomu rudému náckovi
    • To je fotomontáž, to jsi nepoznal? Jestli ne, tak ani nemá cenu, abys zde prezentoval nějaké své názory.
    • josef.servit.9
      Zbožné přání, které se nezakládá na pravdě. Snaha spojit ANO s komoušema je jen vaše fantasmagorie! Pěkný den ubožáci!
      • Také koukám jak se "Koblihář" hlásající fašistické myšlenky klaní vyznavači rudého fašismu alias komunismu. Copak mu asi slibuje?
        • Ty, zakomplexovaný odpad společnosti, máš tak maximálně rudo před očima a v hlavě nas......
  • Strana co nemá v programu referendum ať ani nechodí do voleb..
  • Komuniste splni komunistovi sen, ze koblihari.Koblihari pochazeji prevazne z byvalych rodin komunistu a z urciteho socialniho postaveni !!!!
    • josef.servit.9
      Pořád lepší, jak se kamarádit s Bělobrádkem a Hermanem a Poselltem!Tady je vidět ta zrůdná politika Lidovců. Čunek jim vadí ????
  • ... ignoru výblitky Jégla (klidně mě blokni, deb*le, já dělám smysluplnou práci) :)))
    • Nazdar brácho. Dobře žes přišel. Je tady těžko hlupákovi samotnému když se mu všichni smějou. Teď už jsme tady konečně r..tardi dva a společně odoláme výsměchu okolí..... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit