Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČT povinně dostává od občanů skoro 7 miliard českých korun ročně a přitom není schopna připravit

    jednou ročně silvestrovský program.ČT,to byla letos hrůza,hrůza.Ať jsem přepínala na jakoukoli stanici ČT,nikde nic zábavného nebylo.U ČT s jejím rozpočtem jsem očekávala,že aspoň na silvestra připraví pořádný zábavný program.Na to že už v září říkali,že je vše připraveno,tak podle mě nebylo připraveno vůbec nic.Celé svátky byl Menšík,Horníček.Starší zábavné pořady filmy a pohádky.Teda mám pocit,že kdyby se za komunistů toto vše nenatočilo,nemáme dnes na co koukat.Ještě,že máme TV Barandov.

    • KIMCID

      A to maji i reklamy 

    • pavel.zajda.7
      Máte pravdu, nejlepší pořad byl Zeman podle Jaromíra Soukupa! Ti dva se fakt našli....
      • KIMCID

        Hlavně že jsi se koukal

  • ČT povinně dostává od občanů skoro 7 miliard českých korun ročně a přitom není schopna připravit

    jednou ročně silvestrovský program.ČT,to byla letos hrůza,hrůza.Ať jsem přepínala na jakoukoli stanici ČT,nikde nic zábavného nebylo.U ČT s jejím rozpočtem jsem očekávala,že aspoň na silvestra připraví pořádný zábavný program.Na to že už v září říkali,že je vše připraveno,tak podle mě nebylo připraveno vůbec nic.Celé svátky byl Menšík,Horníček.Starší zábavné pořady filmy a pohádky.Teda mám pocit,že kdyby se za komunistů toto vše nenatočilo,nemáme dnes na co koukat.Ještě,že máme TV Barandov.

    • Pokud v září 2018 říkali, že je vše připraveno, měli pravdu, ne? Menšík a Horníček jsou přece v archivu připraveni jíž desítky let.

      To, že je vše připraveno na Silvestra 2019, může vedení ČT tvrdit již dnes!

  • Některá (a je jich bohužel mnoho) periodika si berou do vínku být agitkou proti někomu nebo něčemu. O jakékoliv objektivitě nemůže být ani řeči.

    Nehloupý čtenář to ale brzy rozezná. Buď mu periodikum fouká na bebínko nebo je prostě nečte. Viz. Forum24 a další spřátelená periodika Seznamu.cz. 

  • Informace o pedofilních eskapadách hradního kolaboranta bych také rád vytěsnil, těžko se vysvětluje dětem co za obludu vykonává tak významnou funkci.
    • .... jen se doplním, pedofílie je moje láska.

      Pa Simča, už sem vůbec nechodím!

    • Nějak se mi nechce věřit, že ožralý Novičok by měl ještě zájem o obrázky z Alabamy.. Lidé s jeho zdravotním stavem si na poslední chvíli opravují přece hrobky? Beztak mu to tam nainstaloval proradný Kalousek!
  • bezregistrace

    a prchjící sovice .... co jen to připomíná

  • Prodejné žurnalistické potvory a lokajství oddané komentátorské duše nejsou tím největším svinstvem, neboť právě tito žurnalisté si berou příklady z politiků, jejichž tvrzení jsou daleko nesmyslnější... Třeba nejzavilejší prosazovatelé zhoubné vítací politiky Merkelové tvrdí, že každý uprchlík má větší cenu než zlato, že migrační nájezdníci jsou tím pravým požehnáním pro Evropu. Jsou tak geniální tito političtí mystifikátoři, že nedokážeme pochopit, že ničení kulturních hodnot a totální rozklad evropské civilizace pod nájezdy migračních vetřelců jsou tím nejlepším, co nás Evropany mohlo potkat ? Obávám se, že máme poslední šanci k záchraně evropské civilizace - ve volbách do EP v letošním roce. Jen nesmíme znovu volit různé Teličky, Štětiny či Polčáky. Budování eurohujerské diktatury již bylo dost.
  • Nelze nesouhlasit s Ms. Janou Kohoutovou (FORUM 24) v tom, že šlo - z morálního hlediska - nepochybně o nejhorší rok od listopadu 1989 - rok, v němž často vítězila lež nad pravdou.

    Presidentem se stal člověk, prosazující zájmy vlád cizích států, bez ohledu na to, že jde o režimy diktátorského ražení. 

    I když na druhou stranu - jako jeden z mála - podporuje výspu demokracie v Malé Asii - stát Israel. 

    Jsme v zemi, v níž se k moci opět dere komunistická strana, co se etablovala v okrádání církví - nyní pofidérním prosazováním zdanění náhrad, které tyto získaly za majetek který jim byl - právě komunisty - po roce 1948 UKRADEN! 

    • bezregistrace

      se nediv i ty jsi silou lví přispíval ke skaženosti lidstva ... a že nyní kritizuješ je o to tvá vina větší

      • ... když tak "zkaženosti" - ale jsem nucen se ohradit - jako patolog jsem k odstraňování kazících se jedinců spíše přispíval...

        • bezregistrace

          ale stejně za to můžeš to ti nikdo neodpáře

    • Lži z prolhaného FORUM 24 mají být vodítkem k pravdě ? Oficiální mainstreamová glorifikace jednoho z největších polistopadových podvodných projektů v podobě církevního tunelu nás má utěšovat podobně jako solární tunel, jehož důsledky cítí každý spotřebitel el.  proudu ? Proč bych měl prosazovat zájmy těch, kteří mě okrádají ?

    • TheGGG

      fakt že citujete kohokoliv z té žumpy jménem forum 24 (která je věrohodností zpráv někde pod sputnikem a jen lehce nad ČT) je samo osobě důvodem k tomu, přestat číst váš komentář... pravděpodobně to stejně bude blábol fanboie šáši váši humanitárního bombarďáka a eurohujerského alpinisty

      • ...nejen větná skladba, ale i směs Vámi použitých "výrazů" o Vás dvou vypovídá více, než jste ochotni si vůbec připustit...

  • KIMCID

    Tak Jégl,Strašík a Red jdou příkladem a to nejsou ani novináři.

  • Já zase přeji soudruhu Babišovi, ať unikne vězení za rozkrádačku a našemu věčně střízlivému Zemanovi, ať Trump přivře všechny tři oči a přijme Zemana v Bílém domě a atˇsi uvědomí, že Alabama byl jen úlet.
    • pavel.zajda.7
      Prezident Trump Zemana nikdy nepřijme, nemá s ním žádné nosné téma, o kterém by hovořili, becherovka a jelita nosné téma nejsou. A ruského špicla v WH rozhodně v tuto chvíli nepotřebuje!
  • Teprve tato vláda A.Babiše nezapomněla na obyčejné lidi a výrazně jim přispěla k vyšší
    životní úrovni.Přeji všem dobrým lidem a panu Babišovi,hodně štěstí a zdraví do Nového roku 2019
    • Tady nekdo prebral...a upad na hlavu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit