Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste co zde píšete, že je sucho a není voda tím, že je více betonových ploch, že jsou bazény a pod. To co píšete máte pouze doslechu s TV a redaktorů. Musím říci, že je toto absurdní a hloupé, pokud hlasatel v TV nemá vlastní rozum a papouškuje co ostatní tak místo mozku má v hlavě zmrzlou kostku. Hloupost lidí je nekonečná. Jurečka o tom raději ani nemluvit ten, že je zemědělec? Pokud zemědělci nezaprší, tak mu nic nevyroste, ale Jurečkovi naroste i pšenice na poušti jak jsem pochopil.
    Jenom pro zajímavost, proč má teď Lipno 1 m pod běžnou úroveň a proč je ve Vltavě málo vody a nedá se po ní ani plout a to již třetím rokem, vážení protože neprší, neprší a kopce na Šumavě nemají vodu a není to o tom, že si tam někdo postavil parkoviště, nebo něco zabetonoval. Tam se nestaví a přesto voda není, kde neprší nemůže být ani voda, kde nic není ani smrt nebere.
    Lipno kvalita vody na koupání? Když se tam moje přítelkyně v loni vykoupala, já jsem do vody nevlezl, tak dostala vyrážku, horečku a skončila v nemocnici přesto hygienici říkají voda na Lipně je kvalitní. Komu nahrávají ti lumpové a to samé je s potravinama. 30 let nám tvrdí jak dovozové potraviny jsou kvalitní a najednou jsou špatné? Ptám se co dělaly kontrolní orgány po dobu těch 30 let. Nebo jak se říká, neber úplatek, neber úplatek nebo se z toho zblázníš. Kontrolní orgány se již zbláznili?
  • 25let nechali ničit naše zdraví a ejhle před volbama záleží jaké kvalitní ňamky budeme konečně jíst nebo snad,aby migrantům lépe chutnalo a nemuseli jezdit za lepšími potravinami do němec??? *15* *15* *15* Trapáci.
  • Dobrý den i dnešní den je diskuze o suchu a potravinách nějakých novinářů rusolfilních co viní za vše Lidovou stranua jako by se vysmívali v nadpisu dané zprávy.
    Za sucho můžete vy všichni co jezdíte auty dopráce po jedné osobě a taky vysékáte trávníky před domem aniž b ytráva vzrostla,tak už sečete a sečete,napustíte si přitom bazeny ,takže to je další příčina sucha nejvíce malých bazenů v česku.
    Množství supermarketů na každé vesnici vybetonových ploch a parkovišt které ohřívají planetu tak,že tají i ledovce,což je další příčina sucha.
    Schází projekty rybníků v každé vesnici má být rybník a není třeba megalomanie bolševiků přehrady,na rekreace tam nikdo nejezdí,když s ejezdí k moři nebo do termálů na Slovensko.
    Potraviyn jsou takové jaké si vypěstujete na zahradách a polích a nebudete jen chodit do supermarketů a nakupovat a nakupovat jako hloupí.Stač í nabrat vodu v studánce a vařit čaj nebo sirupy z Nivnice.
    Dotace do Čapího hnízda Sedumdesát milionů asi pan JUračka ani nepodepisoval,neb by musel vědět,že Čapí hnízdo zemědělské plodiny brambor,cuchet nebo chovu prasat není v čapím hnízdě žádný chov ani skotu ,takže z Tapírů nebo volavek si polévku neuděláte a jeto jen komerční hotel,který nemá nic společného s zemědělstvím,takže dotaci neměli Babišovi vůbec dát.
    • bezregistrace
      omletý mantry trapínů co si myslí že prokoukli životaběh ...
    • Ty jsi dobře vygumovaný. Popros svou paní učitelku ať tě naučí trochu psát a písemně se vyjadřovat.
      • jezdíš tramvají a děláš ramena kvůli pár písmenkům??? hlavně jde o obsah ty moulo!!!
        Jen děti nakupují podle obalu.....není zlato vše,co se třpití *15* *15*
    • tak mne se to netýká poněvadž nesékám trávník před domem, nenapouštím bazén páč ho nemám páč je to dle mne zbytečnost a hlavně nežiju v česku nýbrž v Moravsku.......TAK JSEM ZA VODOU.... *6*
  • Dobrý den i dnešní den je diskuze o suchu a potravinách nějakých novinářů rusolfilních co viní za vše Lidovou stranua jako by se vysmívali v nadpisu dané zprávy.
    Za sucho můžete vy všichni co jezdíte auty dopráce po jedné osobě a taky vysékáte trávníky před domem aniž b ytráva vzrostla,tak už sečete a sečete,napustíte si přitom bazeny ,takže to je další příčina sucha nejvíce malých bazenů v česku.
    Množství supermarketů na každé vesnici vybetonových ploch a parkovišt které ohřívají planetu tak,že tají i ledovce,což je další příčina sucha.
    Schází projekty rybníků v každé vesnici má být rybník a není třeba megalomanie bolševiků přehrady,na rekreace tam nikdo nejezdí,když s ejezdí k moři nebo do termálů na Slovensko.
    Potraviyn jsou takové jaké si vypěstujete na zahradách a polích a nebudete jen chodit do supermarketů a nakupovat a nakupovat jako hloupí.Stač í nabrat vodu v studánce a vařit čaj nebo sirupy z Nivnice.
    Dotace do Čapího hnízda Sedumdesát milionů asi pan JUračka ani nepodepisoval,neb by musel vědět,že Čapí hnízdo zemědělské plodiny brambor,cuchet nebo chovu prasat není v čapím hnízdě žádný chov ani skotu ,takže z Tapírů nebo volavek si polévku neuděláte a jeto jen komerční hotel,který nemá nic společného s zemědělstvím,takže dotaci neměli Babišovi vůbec dát.
    • A víte co se mi na tom nelíbí? To, že pan Babiš, nebo někdo od něj o dotace požádal to chápu.
      Co ale opravdu nechápu je to, že mu je někdo dal, když nesplňoval podmínky pro jejich vyplácení.
      A jsme u další věci co mi hlava nebere. Proč jsem stejně často, jako o čapím hnízdě, nečetl i o těchto lidech.
      Myslím, že článek o úředníkovi, který bez prověření skutečného stavu věci přidělí miliony by byl lepší, protože on to může kdykoliv zopakovat pro kohokoliv.
  • ... balíci si užívají své poslední dny ve vládě :)))
    • zalez do nory na Lidické. Tady jsi vyvrhel!
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ondrej-Neff-skepticky-Zeman-jde-fyzicky-strasne-dolu-Ale-volby-mu-muze-zachranit-jedna-vec-496674
  • Přes naší republiku lítá denně 2000(dva tisíce) letadel.Není se čemu divit,že neprší.
    • fenomenální myšlenka *3*







      WOW !!!
  • je třeba obnovit Varšavskou smlouvu

    jdu náhodou kolem, dovolená byla perfííído






    YEAH !!!
    • A nechtěl bys rovnou obnovit 3.říši? Soudruh jako soudruh, hnědý jako rudý.
      • Občane alias J ty to musíš znát tvůj otec komunista a děda nácek.
  • To je zase hezký čtení. No hlavně, že si kluci ušatý nenadávali nebo se dokonce nepoprali. Důležité je se dohodnout a shodnout, přibyde-li k tomu chvála (samochvála) tak už fakt není co vytknout. To nevadí, že skutek utek.
    Dotace - peníze všech, ať již poslané přes Brusel, nebo přes domácí úředníčky - to je vždy ta nejhorší varianta kterou stát může vymyslet. Dotace totiž zabíjejí podnikatelského ducha, lidskou vynalézavost a zodpovědnost.
    Jako příklad mohu uvést souseda. Má středně veliký sad na mírném svahu. Po první zkušenosti se suchem, aniž by mu kdokoliv radil, nebo jej dotoval, udělal mezi stromy "vsakovací jámy". Díra v zemi naplněná jemným štěrkem, pískem a "lehčí" hlínou. Dole na úpatí svahu má rybníček a rovněž chytá vodu ze střechy do nádrží v zemi. Jednu si udělal ze starého septiku. Druhá, velká plastová nádrž rovněž zakopaná. Když opět přišlo sucho měl dost vody na pokrytí větší části tohoto období.
    Jako správný podnikatel předpokládal, přemýšlel a jednal. Tím získal konkurenční výhodu. Nikdo nikomu nebránil, aby přijmul patřičná opatření dle vlastních sil a schopností. Tento soused to rovněž neřešil přes noc. Musel si něco nastudovat, někde se poptat, udělat plán a finanční rozvahu,... atd.
    Teď až někdo řekne: "Proti suchu musíte bojovat vodou. Tu si můžete nachytat do nádrží." tak se někteří podnikatelé vyděsí tím, že by snad do podnikání měli investovat nedej Bože ze svého a křičí kdo to zaplatí.
    Odpověď je jedna. Zaplať si to sám, jinak tě trh sežere.
    A ten nedostatek vody museli řešit i naši předci a i předci našich předků. Jenže přečíst si jak to dělali je asi moc náročné.
    Krátký výčet toho co bylo a opět by být mohlo. Slepá ramena řek (zavezena a začleněna do orné půdy); remízky a meze (prořezány posečeny a rozorány). Do toho přibylo spousta ploch, kde dříve voda mohla vsáknout a dnes z těchto ploch rychle odteče do kanalizace, do řek a pryč z oblasti. Zkuste si jen tak spočítat kolik vody nedostane šanci se vsáknout z 1km čtverečního bude-li z 20% zastavěn a dopadne-li na 1m2 5cm vody. Rázem vám bude jasné proč i při malém dešti se řeky rychle rozvodňují a i tak podzemních vod ubývá.
    Výsledek je 10.000 m3 tedy 10.000.000 litrů. A kolik je asi zastavěné plochy v ČR celkem. Mám pocit, že vody je dost. Jen s ní neumíme na rozdíl od předků hospodařit.
  • Hmm - za to velké PRD, co udělali se ještě veřejně pochválí...Tak na to musí být hodně silný žaludek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit