Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a doprdele díky nim se městečko vrací k životu
  • I Váš to může být soused,stačí jen málo. Sobotka tomu nakročil a Babiš dílo dokoná,ikdyž tvrdí něco jiného. !
  • Tohle je metoda k řešení vlezlých parazitů. https://www.youtube.com/watch?v=IVFYtUMzqQY
  • žít mezi arabáči, cigoši nebo negry . . .
  • ObcanHavel
    každopádně roztomilá holčička
    • Pravil pedofil a utřel slinu.
  • Ještě, že máme zemana, který vyhrál volby díky jeho inzerátu ne migranty a Drahoše.
    Horší ale je , že počet cizinců se za jeho vlády podstatně zvýšil
    Ještě že ho máme.
    *14* *14* *14*
    • Meleš nesmysly. Já ten bilboard třeba neviděl-v mém okolí nebyl. A ani jsem ho nemusel vidět, abych věděl, že tančícího derviše s falešnými brejlemi a zkřivenou držkou volit nemohu. *16*
      • Musíte se občas vypravit do světa. Pak něco uvidíte. Za kamny je to pořád stejné.
  • http://www.refcrime.info/en/Crime/Map
    • schvalne dejte si tam 2014 -2015 a pak 2017-2018 *11* *10* to jsou cekatele na azyl a az ho dostanou bude to v cele EU vcetne CZ!!!
  • Glorifikace migračního šílenství je projevem mdlého rozumu. Výsledky posledních voleb v Itálii ukázaly, že již mnoho Italů vystřízlivělo z vítacího opojení a uvědomilo si tak pud sebezáchovy. Italové doplatili a nadále doplácejí na šílený sociálně-inženýrský projekt eurohujerů, kteří se v intencích merkelovské politické korektnosti rozhodli pomoci demografickému vývoji v Evropě importem nekonečných mas migračních nájezdníků, kteří pochopitelně nesdílejí evropské hodnoty. Statisíce migrantů se dalo do pohybu na základě pozvání "mutti Merkel" a nyní je Evropská civilizace postavena před výzvu, které ve své historii ještě nečelila. Zpupnost a neprozíravost Renziho, Mogheriniové, Merkelové, Junckera a spol. existenčně ohrožuje evropskou civilizaci.
  • Oni prosí o práci, ale nikdo jim práci nedá protože nic neumí .
  • Starosta si mne ruce, migranti si mnou ruce, Soros si mne ruce - co víc si přát? Jen my, přes naléhání elit, se nechceme o toto štěstí podělit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit