Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já uznávám jeho jasnost JJ velkého Kcharla, cizí šlechta mne nezajímá. *3*
  • Měla by abdikovat i královna Alžběta II ve prospěch vnuka Williama.Ale to asi nejde.Trůn by získal princ Charles
    • Kdyby ses raděj Vlku zajímal o naše lidi kteří se stěhují pod mosty protože nemají na zaplacení nájmu.
  • Nás komunisty učily ve Vumlu že králové a královny ptřijó do pohádek.
    • Tam příjdeš i ty blbe tečko!!Ale nejdřív do blázince! *15* *2* *1*
  • Krále může chtít jedině nějaký primitiv.
  • Co vyznáváš ty nikoho nezajímá blbečku, monarchie patří do pohádek, vtluč si to do své prázdné makovice!!
  • Já vyznávám osvíceného panovníka, který svoji funkci bere jako službu lidem. Ideálem je Karel IV. Lucemburský. Taky Josef II. Habsburský. V současnosti by to mohl být i britský princ Viliam.
  • Čert vem monarchie, ty do dnešního světa nepatří!!
  • Pamatuji, že když nastoupil jako král na trůn po diktátorovi Francovi, tak většina Španělů to uvítala. A za jeho éry se Španělsko hodně posunulo kupředu a k lepšímu !!!
  • Já uznávám jen krále šachového!! *3* *3* *3* *3*
  • Jděte s těma královskýma panoptikama do riti!
    • Když se podíváme na Evropu, tak politicky nejstabilnější státy jsou monarchie. Výjimku tvoří Švýcarsko, kde je uplatňována tzv. přímá vláda občanů formou referend. Ani jedno bohužel v ČR nemáme, naše politické "elity" moc elitní zjevně nejsou a je tu proto pěkný bordel, kam oko pohlédne. Standardní volby nic nezmění a stávající politický systém se také sám od sebe neposune k lepšímu. Bylo by dobré se bezodkladně a vážně zamyslet, co s tím udělat, jenže občané jsou otrávení a pasivní. Ale nikdo jiný to za nás neudělá, vážení ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit