Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At čtu kterákoliv media ve všech je ČSSD se Sobotkou ta nejlepší,nejproduktivnější,nejschopnější etc a při tom v přímém přenosu předvádějí až nehezké záludnosti a podrazy.Copak jsou všichni ostatní neschopní a ČSSD se staví do role spasitele této země při čemž všichni víme jakou mají minulost.Z jejich strany jsem ještě neslyšel ani slůvko sebekritiky a to je vždy podezřelé.Chtějí se zalíbit a hodinu po volbách jim budou občané lhostejní protože účel posvětil prostředek.Je mi z nich smutno,
  • demise- nedemise. To už není služba lidu , ale nechutná komedie.
    • a hlavní kašpar Miloš Demižon v hlavní roli *15*
  • Co tam teda ten šašek sobotka nesl? omalovánky?????? *15* *15* *15* *15*
    Premiér co neumí anglicky si zasloužil,jak s ním Zeman vymetl!!!!
    Zeman je můj prezident.
  • takže Bohoušek si podříz větev a příštím fýrerem ČSSD bude Zaanálek, Chovanec /ústavu pro duševně choré/ nebo Jeroným Křivohub... no těpic! To jsou teda vyhlídky - jak může strana s touto squadrou v čele vůbec dostat přes 5%???
  • vsichni se divi,gross i sobotka to jsou Zemanovi "deti" jiz s materskym mlekem nasavali socanskou atmosferu ,intriky, nikde nepracovali a jsou premieri.Stary Babis se nikdy nenaucil cesky ,hlavne ze 20 let zije s Herodesovou amluvi jak negramota i anglicky a francouzsky .Je to hruza cela Vlada
    • nejenom vláda, celá EU jsou takoví ubožáci,potom to tak vypadá, muslimové nás zlikvidují, ani bránit se nebudeme
      • mluv za sebe ty připodělaný strašpytýlku *11*
    • Ještě mluví německy a rusky, to je hrůza co? *14*
      Zatímco vy neumíte ani česky. *1*
  • To se hned pozná diplomat a stratég.
  • toho, kdo vystřelil z pušky a teď se snaží předběhnout tu vystřelenou kulku *15*
  • Přepis rozhovoru Miloše Zemana s Bohuslavem Sobotkou.
    Zeman:"Kurrwa Slávku co to mělo znamenat. Sem ti jasně říkal, že nemáš sám o ničem rozhodovat.Kde máš tu demisi?"
    Sobotka:"No já sem si to rozmyslel. Já sem myslel, že ze mě bude hrdina a oni mě všeci nadávajů. Sem nechtěl dělat z Babiša mučedníka, mučedník mám byt já."
    Zeman:"Kurrwa tys to totálně posr..Počkej ty debille až se vrátím z Číny."

    Škoda, že tam nebude nějaká štěnice, mohl by to být zajímavý rozhovor. *14*
    • *1* *1* *1* *1*
  • Hmmm - odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil...

    Bohušu, Bohušu stáhly se ti půlky, viď...
    • vivat Lavrov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit