Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby šel Sobotka a celá zlodějská ČSSD do pryč!

    Původně jsem chtěl napsat do p r d e le! *12*
  • Babiš šlápl na kuří oka zlodějům a povodníkům,tak se musí hned něco na Babiše najít.Sobotka ať si ty keci nechá na doma. *12*
  • Ono to jaksi nejde... být majitelem a nepodnikat -ve smyslu nemít o svoje firmy zájem , aby prosporevaly.. Dotace do zemědělství? Dotace na obnovitelné zdroje el.enrgie... dotace na bionaftu... to jsou vše dotace pro pána Babiše. Ale z jiného soudku... představe si, že na vás soused za bolševika donášel a vy jste se to dověděli... udělali byste z něho správce své kasy? je tedy ne.... Tak o čem to je?
  • A ještě čistější by bylo, Kdyby Sobotka vrátil své podvodně získané cestovní náhrady.Pak mám dojem, že by se polepšil i babiš.Ale, když chceš uklízet u souseda musíš si nejdřív udělat pořádek doma!Že pane Sobotko!
  • K tomu bych dále dodala:"A nejlepší by bylo, kdyby Sobotka přestal vést tento zvláštní vládní slepenec a začal konečně dělat něco zřetelně užitečnějšího, než nás otravovat svými permanentními bezobsažnými žvásty!"Tedy, jestli Nečas připomínal svým chováním Haškova kadeta Bieglera, tak Sobotka připomíná svým prázdným řečněním Skupova Spejbla!Dokonce si toho již všimli i mnozí politologové a to je co říct.Holt asi cítí konkurenci, protože oni se tím žvaněním živí.Paní Dvořákové a panu Zbořilovi se omlouvám, na ty to neplatí, ale takový Kamil Švec, na toho to sedne!
  • Nejcistsi by bylo, kdyby Babis vratil nakradene miliardy a tahnul zpet na slovac odkud pritahl a nikdy se nevracel.
  • kdyby sobotka a ostatní zloději šli už konečně do pr...ele a uspořádaly se skutečně demokratické volby. ale chápu zloději kteří nic neumí jen dvacet let mlátí hubou kradou státní majetek a lžou lidem by patrně pošli hladem protože by se neuživili
    • "...a uspořádaly se skutečně demokratické volby." - A kdyby náhodou Sobotka nešel do pr...ele, tak by se znova " uspořádaly skutečně demokratické volby" - A kdyby náhodou Sobotka znova nešel do pr...ele, tak by se znova " uspořádaly skutečně demokratické volby" - A kdyby ... - Vydrž to, brouku, jako já jsem musel vydržet Nečase s Kalouskem a že to byly nervy!
      • demokratické volby, že? proto tě sobotka paroubek nečas kalousek a podobní pitomečci už dvacet let dojí prosťáčku....no když se necháš...asi ti to vyhovuje...
    • argus
      zlatá slova Sobotka podniká ve sněmovně *12* *12*
  • Asi BAbiš šlápl Sobotkovým kamarádům na bebíčko. *3*
  • Nejčistčí by bylo svého ministra podpořit, to že přestal podnikat ti řekl před nástupem do funkce jen si vzpomeň. Bohóšu chvílema bys měl vic myslet než něco plácneš.
  • vyser.te se na ty pičusy a jděte do přírody je jaro....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit