Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Policie toto naprosto nezvládla, výsledek teatrálního pronásledování , jež vyeskalovalo je ,že zloděj stejně utekl , odcizený majetk - auto nepojízdné a dívka , která nic nekradla , zabitá fízlem. Místo toho ,měl kinderfízl - pistolníček sedět na zadku v autě a vzít na vědomí, že ten zloděj jel poklidně a že začal kličkovat , až když fízl začal s teatrálním pronásledováním.Takže jej měl bez majáku sledovat, hlásit polohu a počkat až bude nejspíš mimo obvod města , dokonce mohl i někde ve městě to auto odstavit a neškodně oba dva vylézt, takže pak mohl jen pronásledovat samotného zloděje, ta dívka mohla tudéž žít.Fízl ji svou teatrální blbostí zabil a státní zast. a policejní nevěstka = mluvčí nyní kydají maximální špínu , aby to zabití přehlušily a to samé budou dělat i s tou dívku , za každou cenu se ji očernit, aby nemusili platit odškodnění rodině a čelit soudu za zabití , proto ten teátr, že se "bránil" . Avšak lžou. Jak mohl být nebezpečšný, když tedy po 20* trestním stíhání kupodivu byl stále na svobodě. Je ročník 1986, takže mu je 26 let, takže to musil od 15 let průměrně dvakrát do roka být trestně stíhan a přesto neseděl. Takže lžou, kdyby byl nebezpečný , seděl by dávno. To jen teď s křížkem po funuse kalí vodu justiční nevěstky ze st. zast. a ted z něj dělají nebezpečného, předtím tedy nebyl.
    • Tak by mne zajímalo jak by jste reagoval kdyby to auto bylo vaše?Jo hold dívence se to líbílo ten adrenalín ta akčnost ,ale musí si uvědomit,že to bylo mimo zákon.Nikdo jí nenutíl sedět v tom autě.Pokud někdo neuposlechne výzvy tak musí počítat s nejhorším.Lidsky mne mrzí že přišla o život ale bylo to její rozhodnutí.Jsi li vyzván tak se podle toho chovej.Jednoduché!!!!
  • hergot co tady vymejšlíte za píčoviny...proč ten policajt musel hned střílet???
    a je jedno jestli na řidiče nebo na spolujezdce, ...mají na to snad i jiné prostředky
    a až my vytáhneme bouchačky, to bude jiná...
    • ty zásahy na autě by maximálně poškodily nohy sedící spolujezdkyni, áááále pokud byla ukrytá v leže na zadním sedadle ... a jak vidno na karoserii, střelec ani střelbu moc nezvládl ... pak to bude problémové
  • Škoda, že rány padly vedle.
  • 20 trestán??? Dále už to číst ani nebudu.. Jak to, že si běhá po svobodě??? Ach ten náš Kocourkov!!
  • A to nevíte,že na lumpa,který je na útěku a tudíž už nekrade se nesmí střílet???Viz loňský soud s majitelem sběrny .
  • a jak ten Hlinovský vypadá, proč není v článku jeho fotka, když žádáte o pomoc veřejnost?
    • Tak tohle mě zajímá taky,zrovna jsem nad tím dumal :-D :-D
  • Nechápu, jak dotyčný Hlinovský mohl být na svobodě, když ( jak se popisuje výše) v nedávné době takto 2x najížděl na policistu.... a je Xkrát předtím trestaný. Zakže slušní lidé se před policajty klepou, aby náhodou špatně nezaparkovali nebo nesvítili mlhovkami, klepou se zda mají zaplacené neustále se zvyšující televizní a rozhlasové poplatky aby jim kvůli tomu exekutor ve spolupráci s mazaným advokátem a spřaženým soudcem nezabavili byt a s takovými " spoluobčany" si výkonná moc neví rady. Tak to jsme pěkně v p....li a někde na Balkáně.
    • Však je to správně, pokud se někdo třese, aby neměl rozsvícené mlhovky, pokud není mlha. Nebo aby neparkoval na místech, kde se parkovat nemá. Bohužel to je zase všem jedno a svítí si čím chtějí, jezdí si libovolnou rychlostí (pokud náhodou nenarazí na jeden ze dvou radarů v Praze, který je navíc označený, aby si ho řidič-hovado určitě všiml)...

      Ale nevím, proč porovnáváte dopravní policii a kriminalisty.
    • Joooo,být na balkáně máme aspoň moře,ale takhle je tu jen morálka na nule a slušnej bordel.
  • Jedině co se dá policii vytknout,že se netrefili i do řidiče. *2*
  • Je temer jasny,ze ji trefil fizl...Asi vedela,co je dotycny zac,takze s nim nemela jezdit,a mela pocitat s tim,ze z toho muze takova vec vzniknout.Nebo byla totalne blba-kdo vi?
    Jen je zarazejici,kdyz cikani vytahnou macetu (to je taky hrdelni zbran!) a prijdou tam nasi "ochranci zakona",ze je taky nepostrilej
    *12* !!!
  • Me by jenom zajimalo, jak ten policajt mohl toho zlodeje varovat, ze bude strilet, kdyz kolem nej ten zlodej klickoval v aute. Tohle mohl smysluplne udelat v momente, kdy na nej najizdel. Ovsem diry po strelach jsou vzadu na kufru a jeste na opacne strane nez je strana ridice. To je mi divna "sebeobrana". Hm to se mi taky treba muze stat, ze kdyz pojedu autem a policajt si me splete s nekym jinym, tak me muze klido sejmout bez varovani zezadu a pak vykladat, ze to bylo v sebeobrane. Koukam, ze cistka "prasat v zite" uz asi zacala. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit