txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (9 příspěvků)

 • rich tiscali.cz
  5 se líbí, 1 se nelíbí

  Tklivý případ článku ne dost důrazně zvýraznil zákaz koupání v nymburském Labi pro nebezpečí infekce právě obrnou.Měla věřit hygienikům.Vše ostatní je jen smutná dohra nezodpovědného chování.Těm zbylým osmi gymnastickým dívkám se ale hluboce ukláním.

  4.6.2017
 • KarelIV (skrytý)
  26 se líbí, 12 se nelíbí

  XIV. letní olympijské hry se uskutečnily ve dnech 29. července až 14. srpna 1948 v Londýně. Citace z článku: "Československá obec sokolská byla dlouhodobě pověřena reprezentací ve sportovní gymnastice na mezinárodní úrovni"..."Starali se o nás moc dobře. Tehdy se ještě nehledělo, zda přibýváme nebo shazujeme. Vypadaly jsme jako ženské" ( V červenci 1948). Proti tomu z dnešního dějepisu ( www.dejepis.com/ucebn...-leta/): " První manifestační projevy, se kterými komunisté nesouhlasili, byly učiněny během průvodu Prahou pořádaným během XI. všesokolského sletu. Sokolové nahlas vyhlásili své sympatie k již exprezidentovi Benešovi. Zanedlouho poté spolek Sokol jako takový přestal existovat. " !!!! Tak z toho aby měl jeden v hlavě úl. V červenci 1948, kdy zlí komunisté dle dějepisu prováděli perzekuce ale z článku ( zřejmě dost objetivního) vyplývá spokpojenost Sokolů. Tak kdo nám tady po roce 89 káže bludy?

  3.6.2017
 • vanhorne tiscali.cz
  2 se líbí, 9 se nelíbí

  "Tak kdo nám tady po roce 89 káže bludy?"
  Nejaky Gottwalduv pohrobek?

  3.6.2017
 • rich tiscali.cz
  9 se líbí, 3 se nelíbí

  Zklidněte hormon,pane.Vámi kritizovaný argumentuje a dokládá důkazy.Co děláte Vy?.Listopad 1989 není pupkem České republiky.Ten hledejte jinde.

  4.6.2017
 • jo (skrytý)
  8 se líbí

  Není třeba se rozčilovat. Vždyť většina národa tehdy určitě prožívala tuto lidskou tragedii bez politických poťouchlostí a skutečnosti kolem sebe brali lidé prostě jako "dnešní poměry" kdy museli živit sebe a rodinu. Horší je, když se najdou hyeny, které z podobné události horlivě vykonstruují nenávistnou emoci. A jsou schopni se skrývat za svobodu slova.

  4.6.2017
 • rich tiscali.cz
  1 se líbí, 2 se nelíbí

  Váhavost chození okolo horké kaše je dost blbá vlastnost.Nevyzdvihuji nenávistné emoce.Provádím rozbory příspěvků a argumentuji.Tasím do výše tasení soupeře.Někdy o kousek výš.Tak kde konstruuji a kde se skrývám za svobodu slova?Vaše slova patřila buď mně nebo autorovi komentáře.Ale to musíte říci naplno a ne svá slova zahalovat kouřovou mlhou.

  4.6.2017
 • Riccardo Klement (skrytý)
  5 se líbí, 9 se nelíbí

  žádnej Hollywood *10*

  Hrad zásadně preferuje Alabamská filmová studia *14*

  3.6.2017
 • MUDr. A. Janák (skrytý)
  23 se líbí, 3 se nelíbí

  Dětská obrna byla v těch letech - prakticky až do zavedení povinného očkování (díky kterému byla v Československu zcela vymýcena) - hrozbou, které se rodiče všech dětí báli.

  3.6.2017
 • pernic tiscali.cz
  21 se líbí, 1 se nelíbí

  V článku píše redaktor : Pár případů obrny.Plete se,nebylo to pár případu ale v roce 1948 velká epidemie.Další následovalav roce 1950 pak v roce 1953.To jen tak na okra.j

  3.6.2017