txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (8 příspěvků)

 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  3 se nelíbí

  Schwarzenberg měl.take nedávno dětskou hračku z eskort servis Blanka a proto trpí nadmíru plynatostí. Sedící spící prdící Jára kníže

  13.3.2018
 • naštvaná Pavla (skrytý)
  9 se líbí

  Já bych ty čínské šmejdy všechny poslala na Hrad Zemanovi. Ať si tam s tím víte co. Nedávno jsem si koupila čínského robertka a nefunguje, pošlu ho Ovčákovi darem, on ho jistě upotřebí.

  13.3.2018
 • Nebezpečná je i společnost (skrytý)
  3 se líbí, 3 se nelíbí

  Ryanair. Nizkonákladovka podnikající přesněji okrádající tady u nás. To si koupíte za krásnou cenu letenku. Cena fakt vynikající.Po příletu se díváte na svůj učet a - banda si strhla jiné peníze než v upoutávce a na letence vytiskla. Komunikace jak s mrtvým. A jen v angličině. Prostě jsou to obyčejní loupežníci.

  12.3.2018
 • josef.novak tiscali.cz
  8 se líbí, 1 se nelíbí

  No tak komouško STB-cký ksindle, kde jsou vaše bolševické chlísty k obraně číňanských šmejdů a jejich českých přisluhovačů????
  Ovčáku, to už ani ty nedokážeš vyzvracet za toho svého nechutného naboba - vlastizrádného rusofilně-číňanského prolhaného šmejda nějakou "chytrostiku" jak to s námi číňanské šokmooko myslí dobře?
  Křivácký prolhanče zemane, vem tu svoji sukovici a pořadně jim napráskej (dej ale pozor ať si přitom sám nenabiješ tu svoji prolhanou držku až padneš) - co je to za obranu tvých číňanských šéfů. Když už to nemůžeš postřílet jako české novináře, tak alespoň vyzvracej nějaký svůj dementní žvást na jejich podporu, ať se máme čemu smát.

  12.3.2018
 • Trapáku obecný (skrytý)
  7 se nelíbí

  pěkně jses tady vyblil Pepane. Ty jsi od toho Pepka Vyskoč ze Švejka. CO? Občas tady někdy namastí pár hloupostí nějaký zakomplexovaný hlupák. Ovšem z tebe tady přirozená blbost přímo tryská v gejzírech.

  13.3.2018
 • V.I.L. (skrytý)
  9 se líbí, 1 se nelíbí

  No a co jiného by jste čekali od kmoušské sebranky?
  Že ano komoušský konfidente STB zemane?
  Ty to přece musíš vědět nejlíp, když jim průběžně olizuješ řiť a tvoji noshledi v nich mají své tlamy zabořeny až po ramena .
  Vyzvracej nám zde nějaký svůj uslintaný žvást k věci, ať se zase zasmějem nad tvojí rudobolševickou tupou demencí.

  12.3.2018 upraveno
 • Hroch (skrytý)
  3 se nelíbí

  "Živíme přes miliardu lidí"...tak nám s nějakejma normama vlezte na záda...

  12.3.2018
 • drahomira tiscali.cz
  7 se líbí, 1 se nelíbí

  Já pořád říkám, že čínské hračky jsou zbraní hromadného ničení.

  12.3.2018