Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rád bych mu olízal hlavu a řiť
    • soudruhu BTW, hurá do toho
    • *12*
      • Ty nás taky nezajímáš,ubožáku pěstěný Tiscali.
        • *3*
  • slovaci maji pravdu.jsou moc malej stat .sport je nejvetsi podvod kteremu vladne celosvetova mafie.je to politika velkych statu a gauneru .jedna se o vsechny sporty kde jsou prachy.
  • V zásadě není podstatné, jestli bylo vyloučení správné, či nikoli , proč někdo píše takovéto nesmysly, proč se stará o to jak to cítí zrovna na Slovensku, je to jen nějaký úplně zbytečný názor, soudruh neobjevil Ameriku
    • *2*
      • *3*
        • *5*
          • Vyniknout ve sportu je otázka motivace jednotlivce či kolektivu.Finanční podpora je podporou,ale o bedně nerozhoduje.
            • *5*
  • Mám Slováky rád, ale jejich nacionalismus je nenormální...všichni pocházíme ze střední Afriky
    a málokterý čech je čistokrevný čech...já sám nejsem vyjímkou a vlastenectví je mi u zadku...nikdy bych za tuto zemi nebojoval\! *3*
    • *7*
      • O tebe nestojí Anežka Hodinová Spurná,vole.
        • *5*
  • Vážení diskutéři, kdyby byly slovenské reakce stokrát přehnané (české jsou někdy taky, polské ještě víc a irské jakbysmet), jestliže napíše redaktor "V zásadě není podstatné, jestli bylo vyloučení správné", tak je to bezpáteřnost. Podrazáctví v genech. Pak se divte, že Babiš je tady blbě populární, protože spousta lidí už má plné zuby toho nafoukaného svatouškovství. *16*
    • ... ale Babiš je chytře populární :)))
  • Je to pravda - diskvalifikace slovenských chodců v atletických závodech, nebo nasazování do skupin při závodech v atletice i v plavání! Slováci sport vždy uměli - většina representantů bývalého Československa byli Slováci! I dnes hrají prim v "českých" klubech. Pomalu ve všech sportech. O divadelních scénách a rolích v televisi i ve filmu nemluvě!
    • Majore Terazky,pochopil jsem jakj sleduješ sportovní události.Asi jako fotografování.
      • *2*
  • *9*
  • Ondráčku, za toho Miroslava *3* Štefánika vás Slováci ukamenují.
    • *9*
      • I na tebe.
        • *6*
      • a nejhorší sou ti co strkaj slovenskej rypák do všeho v ČR, burešovci se jim říká *1* *1* *1* jo a žijou všude jinde než doma a jsou velký nacionalisti ale doma žít nechtěj. *1*
        • ).(
          • to je novej znak pro áno *1*
            • *4*
  • Vojtech Ondráček je novinár-provokatér , bez mozgu.
  • to je věc pohledu,jestli vlez do zadku nebo se ozvat .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit