Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta Čaputová je docela pohledná žena, která jedná jako presidentka své země, jíž byla zvolena. Zato u nás to co straší na hradě...

    • KIMCID

      Jo ale ten pán neni na hradě ale v Lánech a tobě straší max v hlavě. Za to tvůj favorit jako senátor zatím nepředvedla ani ň. No a náš pan prezident zatím k žádnému projevu nepotřebuje ani papíry ani čtecí zařízení.

    • No - ono to spíš straší v pyžamu v Lánech...😉


      • KIMCID

        Včera....Reportér: "Jste připraven na zítřejší press konferenci?"Biden nerozumí a Reportér je nucen se zeptat znovu...Biden odpovídá otázkou: " Jakou Press konferenci..?" Ten neví kde je, co je za den:

        https://twitter.com/AKA_RealDirty/status/1374888353376698371?s=19&fbclid=IwAR2EDtD-bcoyqG_63GCjWcpCDZeRtn7V-wU-1wrXW_xUXeQmCfvt47lV7RY

        Tak zeman na tom neni po stránce zdravotní dobře ,ale zatím zvládá čist novoroční projevy i jiné bez papíru. A tiskovky taktéž. Tak že až to v jeho věku budete umět taky tak teprve pište.

        • Myslím si, že hradnímu by čtecí zařízení prospělo - nemluvil by vulgárně, povýšeně, zapškle, neurážel by...atd...atd...

          Zkrátka by přečetl slušný text k dané věci...

          • KIMCID

            Vidíš jak lžeš naposledy jsi ho slyšel mluvit vulgárně jedno a to před 4 rokama, od té doby nic. Tady je vidět jak jste vy Drahošovci zoufalí. Nevím co je horší člověk co je jednou trefně vulgární, nebo banda blbců co to několik let dokola opakuji a vyčítají: D

            • Nevím , proč mě řadíš k nějakým Drahošovcům...

              Jedno, jestli mluvil vulgárně před čtyřmi lety, nebo včera...

              V jeho funkci je nepřijatelné používat vulgarity v médiích...

              Pokud toto nechápeš, tak nejsi ani k politování...

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Nevidím důvod pravou podstatu věci nazvat pravým jménem. Tudíž použit vulgaritu.

                Ale neudělat to, popřípadě to zlehčovat je horší.

                Ale klidně se dělej hezkej to ty opakovaně ukazuješ prstem .Ne on, on řekl jen pravdu a jednou.

  • Jindřich2309, ještě bych věděl o hvězdě u nás. Na takové pohrdání vším je přece nejlepší naše Maruška, ta je přece chráněnka zEmana.

    • Jistě, nebo taková senátorka Němcová. Morální vzor pana starosty Novotného. Ta by se tam také vyjímala.

      Ale s 90% pravděpodobností to bude žena. 

  • Neurážej Čaputovou, ta má jinou inteligenci než zEman. Kdy konečně odvolá zEman Bureše a celou tu jeho bandu? Tomu vadí Blatný, ale například neschopný Hamáček, Nejedlý, zloděj z Osvětiman, Ovčáček ne?

    • KIMCID

      No nevím Zeman nikdy  nepotřeboval čtecí zařízení ,ani papírek .Ale chápu  slováci jsou tvůj vzor :D

    • Kdo a kde urážel náčelnici Čaputů? Je to její funkce a já tuto osobu námi blízkému kmenu přeji. 

  • Když náčelnice všech Čaputů zavelí, tak se to také stane.

    Už se těším, jak nám média budou cpát jako kandidátku na prezidenta paní Nerudovou.

    To bude favoritka médií. Blondýna a přeci nedopustíme, aby měli Slováci v něčem náskok. 

  • josef.chmela

    Když si Slováci (bratislaváci) zvolí populisty za prezidenta a za premiéra, nijak jinak to dopadnout nemohlo. Pracuji na Slovensku už 5 let a viděl jsem, že lidé, mimo Bratislavu a další 2 -3 velká města, se přímo děsili když byla Čaputová zvolena za prezidentku a Matovič za premiéra.

    Jakoby už před rokem věděli jak to dopadne.  Stejně tak i my můžeme dopadnout při zvolení Pirátů a Starostů, nebo slepence Spolu.

    U těchto bojovníků o koryta a moc, člověk nikdy neví.

    • No - já se zase zděsila, když si Češi zvolili soudruhy STBáky za prezidenta a premiéra...

      A je vidět, že mé zděšení bylo velmi oprávněné...

      • josef.chmela

        Ještě, že na tobě vůbec nezáleží. A my většinoví jsme volili dobře, protože tu máme prezidenta, kterému záleží na dolních 10 milionech lidí a na republice a už 2 volební  období celkem stabilní vlády.

        • No - já myslím, že hradnímu z Lán, záleží už pouze na tom, aby ho včas dovedli / odvezli na WC...

          Stabilní vláda, která každou chvíli mění ministra zdravotnictví...

          Stabilní vláda, která neví co dělají její ministři - např. velmi podezřelé nákupy ochranných pomůcek...atd...atd...

          Vláda, která se opírá o hlasy komoušů...

          Vláda, které předsedá trestně stíhaný premiér = soudruh STB...

          Tak to je vláda k 🤮...

          • josef.chmela

            To jsou pouze tvoje subjektivní problémy. Já s vládou ani s prezidentem problém nemám. Mám radost, že se z těchto důvodů užíráš a stále něco musíš řešit. To já mám klidný život. Cha, chááááá.

            • Ale to nejsou mé subjektivní problémy...

              Nic neřeším a jsem v naprostém klidu...

              Pouze konstatuji fakta...

    • Obyvatelé velkých měst jsou většinou vypatlanci mimo realitu, kteří podělají co se dá, na což potom doplácí většina mimo ty města. Asi to je tou atmosférou velkoměsta, která láká vypatlance a úchyly ze všech koutů země zkusit udělat kariéru v politice nebo třeba v showbyznysu. Oni potom utvoří uzavřenou komunitu, něco jako sektu (u nás a na Slovensku zvanou kavárna), která má svého ideového guru (u nás furt Havla), kde všichni hlásají totéž a ve volbách nevolí podle vlastního rozumu, ale na povel někoho nastrčeného sektou. Je to asi všude na světě stejné, že se velká města vymykají. I v tom Bělorusku to bylo vidět, co se koncentruje za sběř v hlavním městě. Obyvatelé Minsku chtěli aby vládla opozice, dělali k vůli tomu brajgl a zbytek země volil zase Lukašenka. Proto měl Lukašenko 80% a nejednalo se o zfalšování voleb, jak nám vnucovaly naše média. Neměl to zapotřebí.  

  • KIMCID

    Když český prezident vyzve někoho k demisi, je hned povyražení že na to nemá právo. Evidentně jsou na tom v SK lépe.

  • na slovnsku ted zacne obcansk a valka a vsichni se tam zavrazdej atomoxou pumou a neutronovou pzm a bude rusko v slovensku si zaridi mrdove

  • KIMCID

    Ajaj pozitivní populismus na úpadku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit