txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (9 příspěvků)

 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  2 se líbí, 2 se nelíbí

  Slováci cinkali klíčema na demonstraci ))) Ještě větší vymastenci než jsme čekali.

  13.3.2018
 • vitastrnad tiscali.cz
  5 se líbí, 3 se nelíbí

  Jak může jakási pidistrana diktovat podmínky největší straně? Co to je za demokracii? V tom má prsty někdo úplně jiný. Ten, kdo chce na Slovensku připravit půdu pro převzetí rozhodování o zemi. Někdo ve spojení se Sorosem. Jinak by nebylo možné, aby se demostrace vedly takto jednotně. Chtělo by to, aby se Slováci probudili a zahnali ty sr.če někam pryč

  13.3.2018
 • 2 (skrytý)
  5 se líbí

  www.hlavnespravy.sk/d...340252

  *6*

  13.3.2018
 • Sting (skrytý)
  10 se líbí, 5 se nelíbí

  Na příkladě Slovenska je jasně vidět,jak pofiderní je spolupráce větších a menších stran vládní koalice.Ta strana,která dostala ve volbách nejvíce hlasů,je vydírána pidistranou,která si vyloženě klade podmínky.To je patrné i v naší politické minulosti.Takto není možné vládnout,takto to je jenom hra o vládnutí.A tomuto fandí slovenská tľač ?Když tato sľobodná tľač tlačí na řádně ustanovenou vládu,tak asi počítá s tím,že v případných,předčasných volbách zvítězí vítači migrace a nacionalisté prohrají?A nebude to náhodou opačně?Mezinárodní oligarcha Soroz si může poklepat na rameno-zase se zadařilo rozvrátit celkově úspěšný stát ve střední Evropě.

  13.3.2018
 • V.I.L. (skrytý)
  7 se líbí, 10 se nelíbí

  Slováci jste dobří, fandím vám.
  Máte dostatek odvahy, odhodlání i pevnosti v tom vypráskat tu sebranku která Slovensku jen škodí - bandu různých větších či menších grázlů typu toho vašeho "premiéra", ......
  Bohužel v čechách v zemi jež by mohla být hrda na velkou část své historie si za "premiéra" zvolí část méně mentálně zdatných koblihářského přivandrovalce komoušského konfidenta STB a megazloděje, kterého jste od vás správně vypráskali a na hrad si dosadí rusofilně vlastizrádného obludně populisticky žvástajícího uslintaného křiváckého podlého prolhance.
  Ten "váš" fííígo a spol. dostal naprosto správně přes svoji drzou držku když si myslel že nad něho není a žvástal něco o bratislavské kavárně.
  V čechách bohužel stále ještě několik prosťáčků blokuje aby jsme stejným způsobem naložili s těmi dvěma zrůdnými gaunery, kteří dělají česku ostudu po celém světě.

  13.3.2018 upraveno
 • jj (skrytý)
  7 se líbí, 5 se nelíbí

  víš o slovensku howno

  13.3.2018
 • V.I.L. (skrytý)
  2 se líbí, 2 se nelíbí

  No od tebe to sedí zemanofilcko.

  13.3.2018
 • jj (skrytý)
  2 se líbí, 4 se nelíbí

  takové howno jako ty mě nemůže urazit

  13.3.2018
 • Neil Armstrong (skrytý)

  Nechám se od tebe poučit, jelimane.

  15.3.2018