Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spíše je za povšimnutí a vzbuzuje to oprávněné obavy jak německá a rakouská pravice začíná pranýřovat Beneše , odsun a začínají se objevovat myšlenky na revizi války.Takže nikoliv muslimští imigranti ale zatracení Češi mohou za problémy Německa a Rakouska, to my připomíná Brity , kde za imigrační problémy prý mohou Poláci , či Francouze kde za problémy mohou řidiči kamionů.Tady začíná něco smrdět a tlačí se to dopředu .Soudruh Klaus už asi na sjezd AFD nepojede , možná tam pojede nástupce Bělobrádka s váženým hostem Kotlebou.Čapek by asi věděl, ale už nám to nepoví a nikdo kdo to zažil.

  • pavel.zajda.7

    Ona se mi totiž Merkelová strašně líbí, chtěl bych s ní mít malého Adolfa!

    • On by s ní chtěl mít raději malého trpaslíka Putlera!
      • pavel.zajda.7

        Kdo on blbče? Začnu žárlit!

  • pavel.zajda.7
    Angela měla aspoň koule uvalit na Putinovo Rusko sankce a celý demokratický svět se přidal!  To je málo? Pouze ten náš ruský ožralý kolaborant Zeman ( je mi žinantní říkat prezident ČR) je pořád zpochybňuje, naštěstí svět toho kořalu má v pr...li.!
    • KIMCID

      Popiš nám ty sankce? :D :D

  • Bezdetna l€sba se msti vsem co maji deti po ni potopa, kdyz ona se rozhodla nemit deti tak at deti ostatnich trpi...

  • Žádná žena v politické funkci nenapáchala tolik zla a nebyla tak sveřepá a zaťatá jako Merkelová. Považuji za etický problém exhibovat jako dvojník Merkelové.

    • Máte pravdu ale nájem je třeba z něčeho zaplatit, tak proč nakonec ne. Chudák ženská mohla dopadnout i hůř, kdyby se podobala opilci Junkrovi, Doníkovi nebo našemu Sobotkovi :-) .

  • Neuvěřitelné! Na Sputniku psali, že opilec Zeman pronese " své vánoční poselství " v ruštině....a pak poletí odpočívat na Krym. To je fakt v zadku!
    • KIMCID

      neuvěřitelné jak jsi bbbbbbblbej

  • Nebudu v předsváteční náladě rozebírat slasti a strasti tupouna Flégla od vás........

  • KIMCID

    Brzo bude bez práce

    • ... samohlas, blbečku?

    • Popiš svou práci, blbe....

      • KIMCID

        já nepracuji nemusím

        • nikdo tě nikdy nijak nezaměstná, tláchající sr*čko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit