Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je lepší si tam zajet a podívat se na všechno vlastníma očima, než psát nesmysly... vízumnestojí nějak extra draho.

  • Pro Rusobijce,viděl jsem jak z ruského letadla padaly zlaté cihly a tak jsem to přeložil na nás tady by padaly houvna a letiště jednoho dramatika.
    • Já se tedy nemám za Rusobijce, ale za blbcobijce, proto píšu takovým jako Vy, abych uváděl jejich vlastní hlavou vymyšlené nesmysly, které si orazítkovali jako pravdivé do reálných mezí. Což se většinou neshledává s přílišným pochopením a to zejména díky zaujatosti Vaší modlou a nepochopitelnému fanatickému obdivu k ní. A také zejména nedostatku informací a kritického myšlení ( Vy kritiku), i nedostatečným intelektem, neschopen pochopit reálná fakta a přestat si hrát na to, že Rusko je ráj na zemi ( ve kterém jste nikdy nebyl), kde se žije všem dobře. Nebojte, jako že Vy jste fanatický obdivovatel všeho Ruského, já rozhodně nejsem fanatický obdivovatel všeho Amerického, jen rád uvádím Vaše z prstu vytahané nesmysly na pravou míru. ;)
  • Maj se určitě líp než před lety, ale je to opravdu díky Putinovi? Nemyslim si, je to přirozenej vývoj ekonomiky. A někde jsem četl že autobusák v moskvě má asi 30 000 Kč čistýho a přitom nájmy a ceny jsou tam podobný jako u nás a třeba mobilní tarify tam maj asi za čtvrtinový ceny než u nás, takže jsou na tom teď asi docela dobře. Samozřejmě nevim jak je to opravdu s tim mimo Moskvu. U nás se taky furt řiká jak vysoký platy jsou v Praze a mimo Prahu, ale jako rodilej Pražák a někdo kdo půl života strávil mimo Prahu vim že to jsou nesmysly, běžnej člověk bere všude v ČR +/- stejně za podobnou práci a přitom na vesnici se dá bydlet třeba za 8 měsíčně za normální byt, za takovou cenu máte v Praze možná tak pokoj u ňákýho důchodce.
    • 30000 má, ale rublů, nikoliv Kč... Nejdříve si to co jste někde četl raději ještě přečtěte pořádně. Samozřejmě s těmi nájmy máte pravdu. Ty jsou u nich stejné jako v Praze.
  • Myslím,ze jsou na tom lépe než s předešlými prezidenty dohromady a to ještě do nich všichni kopou sankce sankce sankce. Namísto vděčnosti. U mě za porážku fasounskeho Německa velký dík! Dokud je medvěd doma bude mír a klid,pokud jej budete nutit,aby vyšel ven bude veselo,tak ať si hnoji v Pentagonu a Eu spočítají kolik je 1 a 1.
  • http://komotoz.ru/photo/novyy_god/novogodnyaya_moskva_2017.php
    • To je sice všechno hezký, ale když tam jsou na štíru s tou demokracií. A navíc tam prý mají někde schované bezdomovce a žebráky.
  • anglie se chová jako teroristi z USA, stejná teroristická stopa, vražda, upravené debilní důkazy a pak obvinění a terorizování Ruska, na takovou debilitu může skočit jenom američan, nebo pražský podplacený kavárník
    • Aha, teď už jsou zlí i Angličani, protože si dovolili něco říct, proti Vašemu nedotknutelnému Rusku. :( O tom se smí psát přeci jen v dobrém. Bože jak Vy jste jednodušší...
    • Lépe bych to nenapsal.
  • Jinak, ruský prezident nechlastá, svede i kotoul bez psem shrnutýho koberce a ve světě má jméno. A ministr zahraničí Lavrov je pan diplomat. Kým se můžeme z naší vlády a té nejvyšší politiky pochlubit my? Na Putina se stojí ve světě té nejvyšší politiky fronty. Zbídačelou zemi dává do pořádku a my se modleme, že je ruským prezidentem právě Putin a ne třeba Brežněv, nebo Jelcin. *16*
    • Jó, to až se tam jednou dostane k moci nějakej ras, tak to budou mít potom demokrati stažený zadnice.
  • Jak? Podstatně lépe, než za časů ožraly Jelcina. *14*
  • Starejte se raději o tom,že je na balkáně opět rušno a EU je neschopná to řešit.Starejte se o to,aby zmizel letní ,zimní čas a byl jen jeden pro lidi.Putin dal příkaz a bylo to okamžitě.Hitler dal příkaz pro satelity a bylo to hned a jezdilo se v pravo.
    • Jenže to není demokratický, takže i když je to praktický, tak je to něco strašnýho a odsouzeníhodnýho. To si raději počkám 100 let a budu si spokojeně mnout ruce, jak se nám ta demokracie úspěšně rozvíjí.
  • Pelli
    O Rusku není dobré ani diskutovat ! *12*
    • to ti nakecali takoví jako němcová, kalousek, pchcaný kníže a eritrejec feri, ryzí demokrati
    • Tak v tom se velice mýlíte. Vše se dá komunikovat. Ale pokud fandíte takovým, kteří raději roznáší radost a smích na svých bajonetech po celém světě, tak jste beznadějný případ. Komunikace je základ.Jen hlupáci řinčí zbraněmi a plivou sliny jedové. *12* *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit