Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • imunita musi byt!! kd\by nebyla tak poslanec je vyrizeny drive nez neco REKNE!!! poslanec nemluvi za sebe ----tudiz nesmi byt zavrenej--- a jestli toto je schvaleno a USTAVA rika ze nesmi byt zavreny az do te doby co rekne POSLANECKA SNEMOVNA.- podle selskeho rozumu a a taky co se tyce americke ustavy---ktera je supeer.-.. tak ti nasi pohunkove germqanum a zidum---- by si meli zajit do svedomi.... a zgrcat se---coz neucini--- ba maji zaludky jako * vine!!
    • Poslanec má být nepostižitelný za to co řekne na půdě parlamentu popř. v souvislosti s výkonem svého mandátu. A jakmile skončí jeho mandát, má končit i jeho imunita.
  • Teď už to vážně vyjde ! Chá chá chá chá........
    • jsi fakt magor! uvazuj trochu! proc ta imunita je??? enem magore vidis cosi jineho. penizky , co?
      bez se lecit!
      vb8
  • Kéž by Pán Bůh dal a tentokrát to už prošlo.
    • ti to moc nemysli, co? to neva---dle toho rceni --jsi blbej pravicak (ODS)
    • a ještě kéž by dal a prásknul do všech bleskem.
  • Zdravím všechny diskutující a přeji jim hezký zbytek dne. Omezení imunity je pěkné téma k diskusi.
    Myslím, že tam jsme všichni zajedno.
    • Prdlajs imunitu, zrušit, n a s r a t. Imunitu si ti zapařenci odhlasovali jen proto aby mohli beztrestně čachrovat, vychcanci vychcaní *12* *16*
  • No jo, už to zase nejde. Posranci a sedátoři vždycky před volbami chtějí, ale pak se vždycky nějak zkomplikuje a tak mají na své gauneřiny doživotní imunitu. Inu, jsme v Českém Šaskystamu, kde i president krade na státní návštěvě.
    • neni to spatne!!! ale uvazuj taky (nemusis) . tady jde o IMUNITU---a vis proc tu je?????????
      asi netusis, co? ne vsichni maji tolik penez jako ODS,TOP09 a jina mafie! (spise ZAPRODANCI ) IMUNITA nekoho chrani!!!!!!! A PRAVE O TO JDE!!! bacha na to!
  • Nějak nechápu, že najednou tady není žádný diskutující.Několikrát jsem tady psal o tom, že komunisti naši rodinu velice poškodili a okradli v padesátých letech a taky jsem psal, že jsem nebyl ani pionýr či svazák, natož člen KSČ.Ale psal jsem o tom, jak mě vyhodili z práce bývalí komunisti co se dnes vydávají za pravičáky.To nikdy nebyli komunisti, ale pouhá verbež, která se snažila za každého režimu okrádat svoje bližní.Demokracie je o tom, že všichni máme stejná práva.Bohužel v naší republice je to jen zbožné přání.Není mně vůbec jasné proč není do dnešního dne zákon o odvolání poslance z mandátu pokud se nějakým způsobem provinil, nebo je stíhaný pro trestný čin.A o imunitě, která je rozsáhlá nad rámec politické zodpovědnosti ani nemluvím.Asi si tady zbytečně třepím pusu, takže přeju pěkný zbytek dne a víc optimismu, než ho mám já.
  • To bylo tenkrát, jak byli senátoři z ČSSD na oslavách VŘSR...
    • Vo čem to meleš ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit