Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dopis od jeřábkové adresovaný velkostatkáři prasnic,: protože už mně nebaví dělat práva,nemáte náhodou nejakou práci kde je vícečuněk já je ráda budu krmit mýma hlodama, jaké mám znalosti práva ,také mám znalosti v pravopyse ,ale to je tím že už jsem dlouho ze školi,tak ale tohle vám snad nevadý. dyt ja jen budu krmyt čunky máte tu prácy ?odepyšte děkujy, Jeřábková
  • Já znám taky jeden vtip: Ráno o páté všichni Romové vstali a šli radostně se zpěvem do fabriky makat. *2* *2* *2*
  • Pišto,Pišto,jsi naivní hlupáček ale všichni nemůžou být chytří,že?
  • Ten zamindrákovanej ubožák je kdo?
  • zamindrákovanej ubožák vzkazuje všem zamindrákovanejm ubožák ům, že je vtipnej. Přitom je sám závislý na svém platu a dalších dávkách od státu. Akorát prudí, nic víc.
  • Na fotce je vidět transparent "Děkujeme za svobodu"ovšem vyjádřit svůj názor nesmíte,opravdu zajímavá svoboda.
  • O Havlovi se nesmí diskutovat,jelikož diskuzní příspěvky byly většinou negativní byly zastaveny,až se naučíte mluvit o něm jen v superlativech možná se obnoví.
    • Na iDnes zavedli tzv. "moderovanou diskusi " = cenzuru!. *16*
    • Hloupá, závistivá lůza není schopna pochopit, že V. Havel je osobnost, kterou uznává celý civilizovaný svět. Proto je dobře, že svými plky je odkázána do hospod 4.cenové skupiny.
  • Hezky ukřápli diskuse pod Havlovými články. Chce se mi zvracet milá redakce...
    • Doporučuji přečíst si v pondělních Lidových novinách novoroční projev V. Havla z 1.1.1990 "Naše země nevzkvétá". To byl morální přístup a program V.Havla. A co my jsme z toho udělali...
      Jsou ovšem tací, kteří to nedokáží pochopit.
  • Děkujeme a co si ganža nehlídá určitě to nepotřebuje a tak vlastní prací mu od toho pomůžeme v v novém
  • Pane senátore, ze srdce se k vašemu vánočnímu přání Romům připojuji. PF 2012. POCTIVÝ A PRACOVITÝ NOVÝ ROK - HODNĚ PRÁCE A POCTIVÉ, GÁDŽŮM ZA STEJNOU PRÁCI ROVNÉ VÝDĚLKY VÁM VŠEM.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit