Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč senátoři nepodali žalobu okamžitě po amnestii? V tom má pan Čunek pravdu, stejně jako s amnestií, na jejíž vyhlášení má prezident právo dle platné ústavy.....
  • Pane Čunku vy by jste měl tlumočit svoje názory úplně někde jinde než ve veřejných médiích
  • Ráda bych upozornila slušné i méně slušné diskutéry, že pan Čunek se v relaci s ostatními členy KDUČSL včetně jejich současného ukřičeného předsedy projevil jako velmi schopný, ne-li všehoschopný člověk.Řekněte mi kdo dokázal v tak krátkém čase zabezpečit finančně sebe i svoji rodinu, a už je jedno jakým způsobem, dostat se do vlády, a zajistit si tak v tehdejším vládním i právním marasmu beztrestnost za prokázanou korupci, ustát podvod se dvěma občanskými průkazy a rychle se zajistit senátorským korytem!Nikdo co, to koukáte, jak to všechno zvládl a nyní už mu stačí vyčkávat pěkně v závětří, občas se zviditelnit svými debilními antikomunistickými výpady, a pozvolna opět zízkávat svojí antiromskou a antikomunistickou přihlouplou kampaní pár věřících dědečků babiček a přihlouplých jedinců k zajištění dalšího korýtka.A ono se mu to daří a podaří, protože lidská hloupost a bezmocnost se v tomto státě drží za ruce.A to velmi pevně!
  • Čuňas placl zase vedle.. a kdyz on tak muzu i ja nejakou tu konspiracni teorii:
    Klaus si zaplatil par nevyznamnych blbu kteri mu naoko jako vyhrozuji aby se ustavne ujistil a utvrdil ze jeho AMINA pro maxi-lupice byla podle prava.. Ted to bude zkoumat soud ktery obcane div se !! dopadne pro Venu nejlepe jak vubec dopadnout muze a svet pujde dal.. Divadylko na malem dvorku ale Evropa to vidi jinac.. staci si precist zahranicni tisk nebo si pustit radio ..mimochodem RADIO LEONARDO je dost tvrdy souper ceske mafie a s tichosti a vymluvou na nesledovanost se za chvili ZRUSI !!! Presne tak jak se to delo po roce 48 a po roce 68...A ja se ptam ? " Kam se podel Mlíkař ".. ze Skrivanku na niti.. *9*
  • Za odmítání podpisů smluv s EU by měl dostat pochvalu a ne ho za to soudit. Ale za zotročení občanů ČR a rozkradení státu zas to by ho měli soudit opravdu nezávislí soudci.
  • čunku, ty *12* jdi se vycpat!
  • Můj president je Zeman!
    • Tak to máš blbý.
  • Pořád jsem stál za Čunkem.Zbavil nás ve Vsetíně cikánů.Ale stává se z něj pomatený stařík ducha mdlého myšlení žádného.Přeci křupanovi musí být jasné že diky agitkám ODS by taková akce nikdy v minulosti nemohla projít.Nyní jsou loupežníci na kolenou tak to najednou jde hladce.Raději teď než nikdy.Tady tento už též má mozek zatemněný samým pseudohumanismem.
  • Pane Cunek,kdo vlastne jste.Mrzi mne,ze jste byl yvolen za KDU.Brzy po Vas ani pes nestekne.
    • A kdo jste vy? Mam pocit ze pes jeste nikdy po vas nestekl a to ani v tomto vasem zivote...
      Jsem uprimny, nezlobte se...
  • Žil jeden velmi starý lev . Kdysi to byl skutečný král zvířata z něj měla pořádný prespekt . Zjara se po okolí rozkřiklo , že se blíží jeho poslední hodinka . Zpráva se donesla i k jednomu oslovi z nedaleké farmy . Byl velmi hloupý a zlomyslný , a tak ho nenapadlo nic lepšího než jít za lvem a smlsnout si na jeho nemohoucnosti . Nadával mu , a dokonce do něj několikrát kopl . Když jsem byl ještě zdráv , nikdy by ses mi neodvážil postavit . Když teď melu z posledního , najednou jsi statečný . povzdichl si lev a vydechl naposledy . Osel se hned začal naparovat , jak to králi zvířat pořádně ukázal , když tu k němu promluvila moudrá sova " Jak můžeš být tak hloupý a krutý ? Vždyť jednou také zestárneš . Jistě bys nechtěl , aby se k tobě někdo takhle choval ? Osel jen potřásl hlavou na znamení , že sova hloupě žvaní , a šel pryč . Jak ale roky ubíhaly , i jemu začaly docházet síly . Celé tělo ho bolelo , nemohl se skoro ani hnout . Už je nam k ničemu nic neunese a jen ujídá jídla ostatním , řekl hospodář z té farmy . Vzal hůl a osla bil tak dlouho , až duši vypustil . A tak došlo na slova moudré sovy : Co nechceš , aby ti činili jiní nečiň ty jim
    • Moc děkuji za velmi moudrou bajku. Kéž by si ji vzali k srdci všichni ostří kritici....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit