Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin může nejvíc naštvat lumpy na Západě,tím,že bude nadále válčit pouze ukončováním obchodní výměny a uzavíráním produktovodů.Takto bude mít vítězství jisté a voják Ruska si při uvedeném nebude muset ani jednou vystřelit.Je rozdíl mezi rozumným státníkem Putinem a těmi blby,kteří vládnou jinde.Například v Česku.I v celé EU a USA:USA netouží tak o rozpoutání světové války,ale o to podnítit ve světě horečné zbrojení,aby USA měly dostatek zbrojních zakázek a tak odvrátily státní bankrot,do kterého se,společně s EU řítí.V zájmu Ruska je ,aby si EU ve svých lumpárnách proti Rusku,pořádně hubu vymáchala a ne lumpácké EU poskytovat záchranu.
  • Rusové by už měli obsadit Ukrajinu, tu fašistickou pakáž pochytat a dodat k soudu v Moskvě, tresty by byly určitě tvrdé!
  • Skřetovi už je Ukrajina málo?
  • psychologická válka to je pojem z našich úřadů,redaktor je zřejmě znalec poměrů *14*
  • copa, copa, Kazachům se něco nelíbí, že jim Puňťa chystá bratrskou pomoc?
  • http://www.mojevideo.sk/video/1e14d/oliver_stone_nezname_dejiny_spojenych_stat_.html
  • KIMCID
    Válka je V Ů L
    • No to je. Ale co naděláš když v o l o v é dovolí, aby jim vládli v o l i .
      • blegh
        Když je v o l i v o l í, tak proč ne?
    • korunovanej
  • 500 výsadkářů. To jsou manévry?

    V Pobaltí je mírumilovné cvičení NATO, tj. paktu přátelství a družby mezi národy? Nebo spíše paktu rozvratu a agrese?

    Amíku zažeň chu't a začni se stahovat. Mohl bys dopadnout, jak Číňan na Ussuri. A to už je téměř 50 let.

    Stop fašismu. Vojáky do kasáren a k rodinám.

    P.S. Jsem zvědav, kdy se naše média postaví na stranu boje proti americko-ukrajinsko-eurounijnímu fašismu.
    • No 500 Rusáků dokáže nadělat dost lumpárem, zvláště když je k tomu KGB-Gestapo vycvičí.

      v Pobaltí jsou vojáci NATO (i pobaltští vojáci jsou NATO), aby Putlera přešla chuť poskytnout pobaltských státům bratrskou pomoc a jít tam chránit zájmy ruských občanů. Stop fašismu. Vojáky do kasáren a k rodinám.

      Stop ruskému fašismu. Ruské vojáky do kasáren a do stepi k rodinám nebo do (_|_).

      Však Číňani Rusákům Ussuri nezapomněli. A přijde čas, že budou Rusáci trpce litovat.

      Ad P.S. na stranu východoukrajinského ruského fašismu proti svobodě a demokracii se staví zdejší rusořiťolezci.
  • PRORCTVI. A vidim velke mesto cele zasypane hnojem,ktery tam privezli zemedelci z cele EU po zavedeni odvetnych sankci Ruska. V tom okamziku ztrati najati zoldaci chut bojovat a v cele Evrope zavladne mir *2* *2* *2* NT
    • A to město se jmenuje Moskva, svrab,špína ,neštovice a ruské vši *16*
  • Já už nemám zájem to tady dávat do pořádku.
    Zvolili jste si rozprodávače českého národa,
    nevážili jste si mého vlastenectví,
    překrucovali jste moje projevy,
    nevážíte si chlapského slova.
    Běžte ode mne, už vás neznám.
    Aź vám teče do bot, najednou si na mne vzpomenete.
    To jste selí vy ... Češi.

    Putin si zas sebral moje slova
    • Ach joooo,schiza jako hrom. Ze ty sis zase nevzal prasek ty holomku???? NT *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit