Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, co nedosáhli lidé z východu tanky v roce 1968, toho se jim daří dosahovat dnes migrací.

    Obsazují stále větší území v naší republice, zabydlují se tady a za chvíli budou nápisy u obcí (hlavně v Praze a kolem) povinné i v azbuce a ukrajinštině. 

    Jsme přeci otevření a nexenofobní evropané.....tak vítejte graždaniny (i když se skřípajícími zuby domorodců). 

    • Ani omylem. Radsi tisic Arabu nez jednoho Ivana nebo Serhije

      • Jenže těchhle Ivanů a Serhejů už tady máme statisíce (abych to nepřeháněl).

        A jejich proud neustává.

        Směřuje nikoliv do Náchoda Varnsdorfu nebo do příhraničních oblastí, ale skoro výhradně do Prahy a středočeského (zatím ne středoruského) kraje. 

        Výrazné multikulturní obohacení. Ruské mateřinky, základky, střední školy atd. No potěš.....


        • Tak je snad casem vyzeneme. Jeste jako knihkupec v Luxoru jsem mel co docineni s ruskymi zakazniky. Jo, byli i takovy co se slusne anglicky zeptali, pozdravili  a naprosto v pohode, ale ti kolem 40 az padesati (i ti mladsi) byli vetsinou takovy ze k vam prisli a hned spustili "Ja chaču etu knigu". Nacez se ode mne vetsinou dovedeli ze " Izvinitě, ja nepanimaju pa rusky, tolko pa germanski i pa anglijski"... A jeste s odpovidajicim ruskym prizvukem odkoukanym z filmů

          • Tak tu práci v království knih Vám závidím. I když to vidím jen jako zákazník a milovník "klasických" knih. 


            • Uz nejakou chvili delam jako pecovatel, odesel jsem kdyz odesel posledni dobry vedouci

  • R U S . . .

    Tím je snad řečeno vše...

    Bývalý okupant, který si myslí, že si může dovolovat jako za toho pa... Brežněva - i když ten byl produkt Ukrajiny, stejně jako Chruščev, co Rusku sprostě ukradl Krym!

    • Breznev byl produktem na Ukrajine zijicich Rusu. Kdyz sexdvema Cechum v Bulharsku narodi dite, taky myslim nema bulharskou narodnost

    • Ve světě se pořád krade pane Janáku a nejen v Rusku a na Ukrajině. Věci, nápady i země.....Takoví jsou lidé...

  • Ale jak může být rusák byznysmen? Tam doma na daleké Rusi to žere brambory přímo z řádku chodí to čurat maximálně do křoví.A tady se s tím jedná jako s evropanem.Jak mohli soudruzi z diplomatického servisu přistoupi na nějaký bezsmluvní vztah?To si snad dělají srandu.To v té servisní diplomatické agentůře sedí samí bezmozci.Kdyby tam posadili cvičeného opičáka vyšlo by to o moc levněji.

  • josef.chmela


    Robert Břešťan v Praze na jednom místě vidí samé Rusy. Já zase vidím samé Američany a to nejen v Praze ale po celém světě.

    • To já zase vidím se pohybovat po celém světě (i na internetu) pitomce - bez rozdílu rasy, národnosti, náboženství či politického přesvědčení...

      I když mezi bolševiky pronikl jejich výkvět, to je zase pravda!

      • Dobrý den pane Janáku, opět hned z rána ve formě?

        Bolševik je dneska jen poměrně ubohé pejorativum pro člověka s jiným názorem, než je můj vlastní (vpravdě demokratický).  Reálně tato skupina už snad neexistuje. 

        Takže pitomci se dnes pohříchu vyskytují v jiných politických strukturách. Bolševici vymřeli. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit