Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toť se ví, neprodají Amíkům ruskej kaviár. *1* *1* *1*
  • Nových sankcí netřeba. Stačí na ně ta "oficiálně nevyhlášená"!
    Pád ceny ropy až někam ke 20-ti dolarům za barel! *2* *2* *2* *2* *14* *1* *16*
  • KIMCID
    Pane Putin nese.te se s USA *3*
    • No ještě mu strč jazyk do zadku ty podlejzáku. *12*
    • kolaborante *11*
  • to jen syčák z Kremlu tak blafuje a hrozí. Nemá na to.Když někde vyleze tak si na něj všichni ukazjí prstem.Tuhle na samitu někde v Australii raději vystartoval dřív.Byl tam pro srandu.To jen ten tady na Hradě jej zve.Ale jen ať dojede.To bude prohlídka hradního sklepa, půdy a vnitřních nádvoří.O co že nevystrčí jeden ani druhý hlavu?
    • Ve sklepě se spolu ti dva, vožerou Becherofkou nebo hruškovicí! *2* *2* *1* *1* *1*
  • Tak já tedy začnu, no, tak jednu vánoční. Jako klucí, když nám nedali pionýrskej šátek pod rozsvícenou jolkou, protože jsme neměli dělnickej původ, jsme si zpívali "děduška maróz, góvno nam priňós" *1*
    • Buď rád, utekl jsi hrobníkovi z lopaty, neboť Santa je ú ch y l!
      • No já Santu nedržím, mně naděluje Ježíšek. *1*
  • Tady by mělo být jedno, jest-li jsi rudý, modrý,oranžový či zelený nebo černý. Jsme na jedné planetě, která je historicky poseta množstvím krve,nenávisti a zášti. Lidé nejsou schopni najít společnou řeč, která by vedla k tomu, aby nasytila hladové a udělala šťastnými chudé, postarala se o nemocné a dala vzdělání všem bez rozdílu rasy či náboženství. Skupiny majetných vyrábí zbraně nikoliv na obranu naší modré planety,ale proti sobě samým. Jaký je rozdíl mezi kapitalistickým Ruskem a kapitalistickými USA. O co jde? Že jsme zase na pokraji tzv. vyřizování si účtů. To pak vaše nicky vymizí, nebudete mít kde spát, budeme ozářeni a většinu známých, přátel, příbuzných či i neznámých, nebude mít kdo pohřbít. Ti, kteří se všemožně snaží znovu zažehnout třetí světový oheň,vám nebudou říkat pravdu o svých záměrech, budou vás klamat, tak jak nás klamou v současnosti. Vše je o manipulaci s lidmi, kteří to nakonec "odnesou".
    • Zdravím,zní to sice dojemně,ale je to bohužel naše lidská vlastnost,neustále se mydlit ať už kvůli náboženství,nebo egům jednotlivců.
  • No tak kucí rudý, jen do toho, jste nějak zakřiklí. Já si teď dal výbornej pivovarskej gulášek posypanej křenem, s bramborovym knedlíčkem, tak teď bych se chtěl ještě pořádně zasmát. No tak, Dr.Bárna, BTW, zlej trolle, pusinko, kde jste? Tak nějakou o krachujícima USA, EU, genocidě idiánů *1*, růstu rublu, krachu dolaru, černoprdelnících, rozkradení národního bohatství, inteligentnim zemanovi, chytrym putinovi. Tak do toho, ale něco novýho, třeba i pod novou nickou, abychom si mysleli, že je vás mnógo. *1* *1* *1*
    • ano,vypíchl bych genocidu indiánů,to mě vždy spolehlivě dostane,neomrzí to *1*
    • My si počkáme na tvůj duchaplný příspěvek o bezchybnosti dementokracie, zlým Putinovi a mimořádných úspěších americké ekonomiky.
      • Brzy vám do děréveň pošlem pozdrav z Marsu. *1*
  • lihen. mozku.To jsou panecku perly co tady padaji!Treba ten Barna.Panecku to je kvalitni nenavistny vypatlanec.Krasne tady skucis ale nic naprosto nic s tim neudelas.Snad si nemyslis ze ty socka z ulice tady budes nekoho vyskolovat.Rekni venku nosnou myslenku - odpovedi ti budou salvy smichu... To smejda v Kremlu uz ma kazdy po krk.A jestli se ukaze u nas panecku to bude u Hradu vajickova smrst!
    • Trošku inteligentní člověk používá ke komunikaci mozek, ti co ho nemají použijí vejce!
      • Dobrý den pa ou,mohu se Vás zeptat jak lidé bez mozku komunikují vejci.? Jako že si dva bezmozci rozepnou poklopce a začnou klábosit ?
        • zaskočil mi knedlík,dobrý *15*
        • Bingo!!!
  • "vlk taky sliboval" *15*
  • "...rozšířit sankce na osoby a firmy, které napomáhají k nestabilitě na Ukrajině a v dalších zemích..." tak v první řadě by bylo třeba uvalit sankce na SS-SA (pro situaci neznalé Spojené Státy-SeveroAmerické) jenž jsou největším z těch jenž rozdmýchávají nestabilitu v celém světě a to jen proto, že jim hrozí zánik - a stačí k tomu velice málo - zrušit dolar jako rezervní měnu a/nebo vyhlásit zlatý standart. Vyhlášení zlatého standartu by však z čechystánu udělalo něco jako rozvojovou zemi neboť ČNB se zbavuje zlatého pokladu narozdíl od jimých centrálních bank jenž zlato schraňují
    • Myslíte ty zlaté rezervy Řecka,Španělska,Itálie,Irska a jiných krachujících zemí..? Vy jste viděl zlato akorát tak jako plombu v zubu co vám tam zdarma z protekce vložil zubař na politickém školení v Leningradu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit