Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo by chtěl jet do prašivého turecka na dovolenou?
  • bezregistrace
    u mně dobrý-ale v palici vykradený
    (inkognito)

    2 souhlasí, 11 nesouhlasí
    na plážích nablito.To zas budou rusáci řvát po promenádách chcáát kde je napadne.Slovem takhle píšu protože jsem neskutečný povl a odpad......to máš pravdu
  • Podle nejnovějších výzkumů se zjistilo, že největší řvouni a dobytkové jsou z USA.
    • zlejBTWtrolle, ty jsi viděl američana akorát tak na plakátu z 50 tých let s s neutronovou bombou v ruce

      jestli jsi byl někdy na dovolené v zahraničí tak by jsi měl vědět, že kde obsadí hotel ruskej dobytek je po dovolené,

      ale když jsi byl nejdál na Slapech je těžké aby jsi to pochopil
      • °no další mag or co vidí trolla všude??
        no já jezdím na dovolenou pořád a rusové jsou tam kupodivu ty slušní na rozdíl od němců
    • když si každý myslí že to že je z USA znamená že se má někdo kvůli nim posadit na zadek
  • na plážích nablito.To zas budou rusáci řvát po promenádách chcáát kde je napadne.Slovem neskutečný povl a odpad.
    • pořád lepší než němci a holanďani
      • Němci a holonďané jsou lidé. Rusák je jen rusák = zupák nejtupějšího ražení.
        • a nejhorší pakáž jsou češi a slováci
  • no a kam se letos podíváte vy?
    • Obama doporučuje Afganistán, Irák, a Stř. Afriku. Našemu Ministerstvu zahraničí se tam podařilo vyplatit některé unesené občany. Ještě jsme nevypláceli turisty ze stření Afriky, ale MZ věří se i tam se bude posílat výkupné ( nebo alespoň část ). Dále uvádí, že se nevypláceli turisté z Indonézie, Papui a také z Timoru.
  • Opět je to tu plné čapisralích blitků pod ukradenými nicky. Nic neobvyklého *5*
    • zase tě okradli zlej trolle ?? *15* chudáčku
  • to zas bude rusák kam se podíváš.Banda se naprosto neumí chovat.Dělá to kravál je to hlučné ve dne v noci.Nějaké postavení se do frontičky u baru nebo jídla - neznámý pojem.A přitom doma to moc dobře znají.Bez rusáků je vždycky a všude fajn.Klídek a pohoda.Ta verbež by vůbec neměla opouštět hranice.Nejlépe je jim tam v jejich rezervaci.
    • A kdo ho sem dal, John Simon Bukvičák alias Semjon Semjonovič Gayínek alias Americká filcka Simona, místní kretéén a idioot.
      • A ty jsi jen ruský teplouš a podvodník s bodováním zlej BTw jura Rybanna troll.
        Smrdíš tu nonsto, měníš jména ale ne slovník ty hlupáku. 20 lidí však nemá jednu stejnou větu.

        Simoně komolíš jméno.
        Odhalila totiž tvoje zdejší podvody a čachry ruský lejno BTW. Dobře ti tak šmejde
        • hraje si na demokratku a slušnou a jen uráží.
    • Článek je převzat z tisku 1986 o západoněmeckých turistech, příslušně upraven No nazdarem.
      • Primitívku, každém normálnímu člověku který vystrčil nos dál a ne jako ty jen ke svému hnojišti je známo, že co rusák to neurvalý pobuda, uřvanec, bordelář - no prostě rusák - kterému je radno na sto kroků se vyhnout.
        Ruasák toť pohroma pro civilizovaný svět.
        Vzhldem k tomu, že máme dnes již možnost kde ztrávit dovolenou bez obtížného rusáckého hmyzu, není to problém náš, ale země která si je tam nasadí.
  • Ve vězení na Kubě se na cele sejdou tři chlápci.
    Jeden říká: "Já jsem tady proto, že jsem chodil pozdě do práce. Že prý jsem se tak snažil snížit produktivitu práce."
    "To mě zavřeli, že jsem chodil do práce moc brzo. To prý dokazovalo, že jsem kapitalistický špión."
    "Já jsem tady kvůli tomu, že jsem do práce chodil vždycky přesně na čas. Říkali, že to dokazuje, že mám americké hodinky!" *2* *2* *2* *2* *2*
    • Do které chodíš třídy chlapče? To vypadá tak na druháka nebo třeťáka, že? Slušný výkon... *2* *2* *2* A ty vtipy dole...no věřím že se tomu tehdy smáli... Vypadá to na starší občany pamatující si tu dobu. Tak přeji hodně zábavy našim seniorům *14* *3* *1*
  • Na stranické schůzi povstal jeden soudruh a pravil: "Mám soudruhu referente, jeden dotaz: Je pravda, že se soudruh Gottwald rád napije?" V odpovědích na dotazy soudruh referent na tuto otázku jaksi pozapomněl. I byla další schůze, na níž se o slovo přihlásil jiný soudruh a pravil: "Mám, soudruhu, dva dotazy: První, zda se soudruh Gottwald rád napije, a druhý, kde je ten soudruh, co se na to minule ptal.. *2* *2* *2* *2*
  • V SSSR se konají olympijské hry a Brežněv má při jejich zahájení pronést slavnostni projev.
    Přijde s ochrankou k tribuně, dostane do ruky papír a začne číst: "Oooooo..."
    Lid začne tleskat a jásat.
    Brežněv mávne rukou, aby je uklidnil a pokračuje: "Oooooo..."
    Lidi zase jásají, mávají a tleskají.
    Opět, mávne rukou a zase: "Oooooo..."
    Situace se opakuje, davy šílí, úplná euforie.
    K Brežněvovi se nahne člen ochranky a povídá: "To jsou olympijské kruhy, to nečtěte." *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit