Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jelikož vystoupila od VV je pouze řadovým občanem bez mandátu, který získala od VV a jejich voličů.
    Měla by vrátit vše co dostala od nás, plátců daní pro svou politickou práci a neměla by již dostávat žádný státní plat a náhrady. Pokud se toto nestane, měla by být souzena za zpronevěru a vlastní obohacování z cizích peněz *5*
  • To bude zase nejaka Bartovina. *11*
  • Píková je monstrum kterému se nedá věřit ani pozdrav. A o chytrosti se mluvit také nedá. Něco jiného je mluvit o falši , lži, podvodech atd
    • souhlas, je to jen řitolezectví a rýžování ještě 2 roky.to jí stačí.
      ted si sype popel na hlavu?píča.
      aspon je vidět za co nás mají.pro ně jsme jen povl.
  • Nevěřím že by někdo z nich dostal rozum,nevěřím,NEVĚŘÍM.Podle mě jim jde jen o to,aby se to kvůli Bátrovi a spol nesesypalo a nepřilšly o moc a dobře placený fleky.Nevěříím jim ani pozdrav.Klidně mi naklikejte mínusů kolik chcete,ale týhle bandě darmožroutů o nic jinýho nejde.NEVĚŘÍM JIM ANI SLOVO *16*
    • Nevím proč by vám někdo měl klikat mínusy. Já souhlasím a jen dodávám, že ta specifikace bandy darmožhroutů, se týká celého parlamentu a dvojnáson senátu. Vždytˇt ti plzenští právníci ani neví o čem hlasují a jen se starají o své kšefty a na lidi kašlou.
  • oprava: Véčkaři a o něco blbější véčkaři......
    • A v čem jsou blbější? V tom, že jim přece jen zůstalo trochu cti v těle a zachovali si samostatné vasžování a nechtějí se za stát jidášský bakšiš pouhými loutkami?
      • Oni ale mají program, pro ten byli voleni a ne pro jejich vlastní uvažování a zlatokopectví
      • Corr.:
        ...samostatné uvažování...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit