Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bezdoplatkova zona by mela byt cela ČR

     


  • Bez práce nejsou koláče.
  • A jak se k tomu jednání postavili levorucí, plešatí a zelenoocí? Bere někdo zřetel na zájmy těchto skupin?!
  • To je vážne!!! Chapu obavy organizaci pro pomoc lidem v tísni, ze by chudi museli jit pracovat... Jak nemoralni!


    Lidi by si meli uvedomit ze Ne kazdy ma to stesti narodit se doktorem. Jsou tu i lide ktery by pro to museli studovat!!! A to dokonce i vic jak 9let skoly!!! Slysel jsem i o jednom clovekovi, ktery vystudoval jak zakladku tak i ucnak a stejne neni doktor!

  • Když odešli,můžou dostat cenu za statečnost,jako kdysi Banga co odešel při Slavíku,ale doporučuju hlavně odejít hledat práci aby uživili sami sebe i svoje talentované a nadané houfy dětí.To teprve bude statečnost,ci*>kán a v práci!
  • Jo odešli?Takže ono se jim málo sype? Co nás to stojí peněz aby se banda mohla celé dny bezstarostně povalovat s plnýma bachorama. Jejich naprcané baby umí jen vydávat skřeky na úřadech.Končí zlaté časy. Nepracuješ? Nebydli. Konec soucitu. Co peněz nás stálo začleňování. Ale jaksi společnost se nemakačenků štítí. Už je nechce ani živit. A to je dobře. Moc.
    • Asi opravdu odešli.A asi dostanou cenu statečnost jako Banga když odešel ze sálu při Slavíku kde ocenění převzal Ortel.
  • Docela by mě zajímalo, kolik procent obyvatelstva ČR tvoří cigáni, kolik procent vězňů v kriminále je cigánů, kolik platí daně průměrný bílý a kolik cigán, kolik čerpá dávek průměrný bílý a kolik průměrný cigán. Podle čísel by se snadno určilo, zda jsou cigáni stejní jako bílí anebo zda to je banda parazitů. Proč to ještě nikdo nespočítal ?
    • Protože to není politicky korektní a v souladu s evropskými hodnotami. To dá rozum, ne? 
  • ☹ale klidně si můžou Gipsy financovat jejich doplatek z jejich kapsy. Proč mám já dotovat bydlení někoho , když jeho otec , děd a ani praděd nepracovali . Jak to mám vysvětlit  u hrobu mého děby který byl  nasazen v rajchu.
  • Staré české přísloví praví, že práce šlechtí člověka. Pro Cikány to platí dvojnásob. Pro jejich negativní přístup k práci jsou na tom tak, jak jsou. Ale nevidím jediný důvod, proč je v tomto stavu podporovat, ba naopak. Je třeba Cikánům podat pomocnou ruku s pracovními nástroji a naučit je něco, co po generace většina z nich nikdy neviděla a nezná. A budou mít po starostech s doplatky na nájemném. 😈
    • felix.julec
      Ad triador xxx Kdybyste měl osobní zkušenost s tímto etnikem,tak byste jen na "pomocnou ruku"nemohl spoléhat.Různé pokusy v tomto směru prováděly už předchozí generace,a výsledek je ten,že nepracují,"vybydlují"stejně jako v minulosti.Musí se vyzkoušet jiný,účinnější"model"nápravy. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit