Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bez výstavby dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy,se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.Každého prolhaného novináře,nebo politika,poslat pak šupem nna "přátelský pokec,s katem.
  • Národ plný všeználků, vševědoucích a prognostiků. Odborník kam se podíváš. Tak proč to nefunguje ? *7*
    • Proto, že o nás rozhodují zločinci
    • nic rozhodovat a nemá žádné demokratické a kontrolní pravomoci. o všem tady bohužel rozhoduje stranická kleptokracie. soukromé zájmové stranické spolky už dvacet let své zájmy nedemokraticky vnucují 10 milionům nestraníků. a podle toho to taky vypadá. nechte lidi ať o sobě konečně svobodně a demokraticky rozhodnou sami a bude po krizi.
  • Myslím,že by se Česká republika měla celá jmenovat po Václavu Havlovi. *3* *9*
  • Tak to jsem rád že pan Tlustý nás zachrání.Jakto že to nehlásal před 10-20 lety když jeho klegové straníci (Dlouhý, Bakala,Koláček začaly plundrovat tento lid.Teď jsou všechny aktiva mimo republiku a Klausem ozdravený bankovní sektor a zase se mají lidi usktormnit.Jak dlouho nás budou oblbovat??
  • Jednou to prijit muselo,co exsoudruzi z rad cssd-ods-oda-us a veckaru rozkradli...Jenze vazeni,toto je pouze zacatek *1*
    • Jasny,kscm je tez vinna,a pani lidovci
  • Na 1.máje snad budou na Letné i pomeranče!Zájezd do Prahy s ROH bude zadarmo.
  • zas budou banány. dnes jsem se v obchodě díval, a je to dobrý....je jich dost...a na banánech jak známo to vše stojí
  • Vše se odvíjí od dolaru. Euro je kryté dolarem asi ze 70%. Bohužel si v USA tisknou peníze jak na běžícím páse. Ale bohužel jsou to jenom papírky. Největší rezervy má Čína, ale od ní si nikdo nekoupí ani dolar, protože to nemá hodnotu. Jsou to jenom papírky. Např. Když si doma schováš na 20 roků hodnotu 100 dolarů v bankovce a vedle toho fyzické zlato, tak po těch dvaceti letech zjistíš, že papírek nemá cenu,ale zlato, které v době mělo hodnotu 15 centů za unci zlata má dnes hodnotu 999 za púvodní cenu, Na tomto příkladě je vidět, že papírky jsou jenom bankovní poukázky, které nás vedou do pekel.
  • to se jim to kecá,a jakej mají oni průměr i s tím co už oba nahrábli?
  • Petře ty seš blb nadruhou...zčeho maj ty lidi šetřit..ale ono na všechny dojde... *1*
    • Mildo, mohu si koupit pouze to na co mám. A nemohu být jak pubertální fracek, který chce mít všechno co uvidí a když to nedostane tak se vzteká. Lidi prostě musejí méně utrácet za věci zbytné. Na základní životní potřeby má i nezaměstnaný, sociální dávky mu na to stačí, jen je nesmí prokouřit a prochlastat.
      • Že si mohu koupit pouze to na co mám, to není žádná novina. Otázka je, na co budu mít. Nechci utrácet za zlodějiny naší vládnoucí lůzy, za jejich prachmizerné hospodaření, za celoživotní rentu a ubytování nenapravitelných zlodějů a vrahů, kteří měli být dávno popraveni, za sociální dávky chronických nemakačenků atd. atd.. A vůbec si nepřipadám jako pubertální fracek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit