Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravte si název města v článku.Ještě by si někdo mohl myslet že to spáchal Isaac Newton *3*
  • optimisticky blabol podporeny masturbantem antikdotovubec byl ? Podobnou blbost ve stejnem duchu jsem cetl naposledy kdyz jim tam ladin sestrelil ty baraky. pry hasici NY lezli do tech ruin i kdyz vedeli ze je to zasype. Tak proc tam lezly ty bidizknicemove ? Stene tak tenhle canc o hrdinejch ucitelkach od Stalingradu . K cemu budu dobrej tuhej ?? Jen pridelam praci dalsim. Neskutecna hovadina i kdyz neverim ani omylem ze to tak bylo.
    • Ty seš asi vygumovanej komouš - co?
    • Toť odborný komentář českého tzv. diskutéra, který přiznává, že sice neví jak to bylo, ale z bezpečí a tepla svého obýváku hodnotí a zesměšňuje činy těch, kteří se ocitli v příměm ohrožení života a museli tuto situaci v rámci možností okamžitě řešit i s ohledem na ochranu jim svěřených dětí..
      • Aby to nebylo jako u Stalingradu! Kdy se sovětský voják opásal granáty a šel skočit pod tank a zakřičel. Za Stalina a nebo zasraný náledí!
    • ... jsi neškodný :))))
      • asi je závislý na své aktovce!
  • Netrpělivě a s velkou obavou čekám, kdy se tento styl demokracie podaří strýčku Samovi exportovat do našich luhů a hájů. Ve školách - i základních, nám dorostla arogantní zvlčilá sametově demokratická chátra, která se ničeho nebojí, nezná mezí a nemá slušné chování ani vychování. Učitelé si už dnes s řadou podnikaveckých mladých zmetků nevědí rady a mám obavy, že ještě bude mnohem hůř. Ale hlavně, že demokraticky. *13*
    • ... nemáš na to
  • Dneska jsem se díval na zprávy a začalo to malým brutálním mordem, nějaké to zakousnutí dítěte pejskem a na závěr hrozný brutální mega MASAKR Holokaust. Tak si říkám, že to bude asi negativním myšlením všech lidí na planetě Zemi, které se bohužel at chceme, nebo ne promítá do kolektivního vědomí, které je nemocné. *9*
    • ... jenom trotl se dívá na zprávy :))))
      • nazdar trotle *1*
    • Nebo to bude ta společensky blbá nálada, jak to před nedávnem uvedl Wenca wod Klauzů. *7*
      • snad wod Havlů, ne ?...
  • At si rozhodne kazdy sam co je lepsi - mrtvej hrdina, nebo zivej "zbabelec"? Aneb beze zbrane do prestrelky nelez... *5*
    • ... tvé zbraně na přestřelku zde jsou mizerné, woe :))))
      • jsi zase co ukradl ze mas na zaplaceni netu ty zebrackej dedici ??
        • ... rád bych ti rozuměl, ale nejde to, nestojíš mi za další námahu, tragikomiku :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit