Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to Řecka a Makedonie privátní haštleření, prakticky bezvýznamné!

    Co je nám do toho?

  • KIMCID

    Stejně tam bude zase válka

  • Tak se měly obě Makedonie sloučit jako se spojillo Německo. A Řecko by bylo rádo že má další území. My bychom se taky měli spojit s Čečenskem....Česko a Čečensko je skoro totéž....😯

    • KIMCID

      ano pro hloupé američany možná

      • A ty poznáš rozdíl?  Nebo jen děláš na Američany ramena???? Povídej...přeháněj...😀

        • KIMCID

          Já ano je smutné že ty ne.

          • No vzhledem k tomu že máš problém rozeznat od sebe Čechy a Moravu jak je jinde vidno, patrně budeš mít problém rozeznat i rozdíl mezi Německem a Rakouskem, je překvapivé, že chápeš rozdíl mezi "českem" a Čečenskem.🙂

            • KIMCID

              nemám problém rozeznat burana z moravy od burana z čech.

              ale protože jsi se toho chytil jako ouno papíru asi budeš to první že :D

              • Reakce na příspěvek:

                Ty budeš asi "správně  uvědomělý" takový nějaký  balík od straníků kteří nám tady už čtvrtstoletí škodí co. takový jak se říká užitečný agitační idi..t....no hlavně myslet politicky majore Terazky....🙂 a kam se řadíš ty k buranům do Čech Moravy Čečenska Německa nebo jinam...

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  Nepopisuj nám sebe.

                  Já jsem dítě nestraníků a komunismus jsem poznal jen jako ditě.

                  • Reakce na příspěvek:

                    Nemusíš být ve straně. Můžeš být jen takzvaný "užitečný id..ot" ty strany potřebují nejvíce. To jsou takoví naivní prosťáčci kteří hrajou tu jejich politicko-ideologickou frašku. Svobodný svéprávný myslící člověk strany k ničemu nepotřebuje.....to jen ti prosťáčci si bez nich život a fungování nedokážou představit....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit