Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne každé dítě bude v dospělosti platit daně, některé budou spíše čerpat dávky.
    Ale u rodičů, kteří už teď daně platí, je větší naděje, že nějaké daně budou platit i jejich potomci.
    Tudíž snížení daní vícedětným se mi zamlouvá daleko víc než nárůst příspěvků na děti v závislosti na jejich počtu.
  • To by musel fungovat stát pro rodinu a ne,aby OSPOD fungoval proti mužům jako je to nyní,když narazíte na chorou/ duševně/ partnerku,prolhanou ,diktátorku,která chce od chlapů jenom děti a uteče ze zbabělosti k matce na úkor dětí,které tím pádem nemají otce a nikdo nezasáhne,ale stát chce poučovat Nory .Divný stát,divné org.OSPOD.Otcové můžou vyprávět. Proto se nikdo nežení a nedělá děti.Nejsou zodpovědné matky jako do roku 1989,kdy stát pro rodinu něco dělal než sem vtrhla deformacie a překrucování faktů dříve nevídané.
    • Souhlasím s vámi.Cítím však,že patříte do skupiny nějak postižených otců.Nenechte si to líbit.Facku oplácejte fackou.Maminka musí uznat,že bez tatínka by toho drobečka neměla a že se o něj musí s ploditelem nějak podělit a oba postarat.
      • Příspěvek jste pochopil správně.Můj syn si našel nepřizpůsobivou a má 2 krásné děti.,které babička s dědečkem nevidí,protože je unesla cca 200km a naše zákony jsou na dvě věci.Budeme bojovat za práva otců a dědečků a babiček proti nevychovaným asociálním ženám a jejich matkám.I váš příspěvek mě nahodil,že v úsilí o blaho vnoučat nepolevím.Děkuji.
        • Moudrá to žena. Před tebou bych je unesl i já *5*
  • Češi by za málodětnost(méně než 2 děti) ale pykat měli.Jednak jejich rodinné náklady byly nižší než u "normálních" občanů a tudíž si více užívali.A jednak připravili společnost o příští osoby dotující důchodový fond.Pro své rodiče,ale solidárně i pro ostatní.Bo když vyrůstali,čerpali i oni z fondů spoluobčanů.Jen by se mnohodětsví nemělo zvrhnout v nicnedělání rodičů.Ale to přeci legislativně lze zajistit.Nebo ne?Teď mám natvrdo na mysli odtažitost Romů a některých dalších skupin k šlechtění osobnosti prací.Je ostudou Ústavního soudu,že zrušil povinnost veřejně prospěšných prací jako podmínku k vyplacení sociálních dávek.Natáhnout ruku není až tak namáhavé.ÚS by měl myslet na ty,pro které je natažení tuky nejen namáhavé,ale přímo ostudné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit